Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Ciepłe urzędniczki

komentarze 4

Bardzo lubię usłyszeć w (telefonicznej) rozmowie z kimś z jakiegoś sądu albo od komornika, od nieznanych mi osób, trochę „nieformalności” a to nieczęsto się zdarza. Jednak czasem tak zagadują, i jakoś bardzo tego potrzebuję.

Na przykład kiedyś telefonując do sądu aby zapytać o wyrok, zostałem zapytany uprzejmie przez panią z sekretariatu (a może to nawet sędzia była) jaka u nas pogoda, bo u nich piękna, słonecznie. To był sąd warszawski. A wczoraj  u komornika w innym mieście zapytałem dlaczego przestały przychodzić przelewy – potrącenia wynagrodzenia dłużnika. Okazało się że przelew przyszedł jak zwykle około 15 dnia miesiąca tylko ja go nie zauważyłem. Podziękowałem w rozmowie tłumacząc się, że mam dużo różnych przelewów na koncie firmowym i przeoczyłem ten przelew. A pani od komornika, poważnym, pouczającym tonem: „No to skoro ma Pan tak wiele tych przelewów…. to mógłby Pan się nimi podzielić” (i już śmiech).

Oczywiście w obu przypadkach długo zastanawiałem się, jak mogą te panie wyglądać.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 1 Ocena średnia: 5]

04/03/2011

kategoria państwo

Komentarze do 'Ciepłe urzędniczki'

Subscribe to comments with RSS

 1. jesteś kawalerem ? ;- D

  gtz

  4 Mar 11 10:53

 2. Takich danych nie ujawniam na blogu, natomiast mile widziane są przeze mnie takie wstawki właśnie ze strony urzędniczek 🙂 a nie np. od pani z jakieś firmy, klientki, itp. Chodzi o to aby urzędy nie były bezduszne i aż zbyt formalne 🙂

  admin

  4 Mar 11 11:01

 3. P.S. Nieformalne urzędniczki sexy są 🙂

  admin

  4 Mar 11 11:03

 4. 😀

  Rex

  4 Mar 11 17:29

Skomentuj