Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Kasomat stawia na młodych (dłużników)

komentarze 4

Kasomat to jedna z już wielu dostępnych w Polsce ofert pożyczek sms szybkich chwilówek przez internet które swą olbrzymią popularność zawdzięczają przede wszystkim szybkości z jaką można je uzyskać. Podobno w niektórych przypadkach nawet w pół godziny albo jeszcze krócej (od wysłaniu wniosku online i wysłaniu sms) można odnotować przelew pożyczki na internetowym koncie osobistym.

Spotkałem się już z wieloma opiniami osób doświadczonych w zaciąganiu pożyczek sms chwilówek przez internet, że najłatwiej otrzymać pożyczkę właśnie w firmie Kasomat.pl S.A. Czy rzeczywiście, tego nie sprawdzałem, ale może coś w tym jest wobec wielu zgodnych opinii. Kasomat też formalnie przeprowadza weryfikację zdolności kredytowej klienta, podobnie jak inni esemesowi tego typu pożyczkodawcy. Najpierw pomyślałem, że sprawdzę empirycznie wnioskując o pożyczkę sms w każdym z tych parabanków, ale poniechałem tego zamiaru, bo szkoda mi czasu ponieważ wypełnienie formularza online jednak trochę czasu zajmuje. Poza tym, mam czysty BIK więc zapewne wszyscy sms-mani pożyczkodawcy przyznaliby mi pożyczkę.

I już miałem dać za wygraną, gdy oto w sekcji FAQ mój wzrok padł na te słowa na stronie Kasomat.pl:

Pożyczkobiorcą może zostać osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat i nie przekroczyła 30. roku życia.

Kasomat.pl jest pod tym względem dalece odosobniony w porównaniu z innymi sms-manami tego typu pożyczkodawcami – w MiniCredit dają do 70 roku życia, w NetCredit do 65 roku życia, tak samo w VIA SMS i w SMS365.PL. Teraz chyba rozumiem politykę firmy Kasomat.pl S.A. – stawiają na młodych dłużników, czyli chyba podzielają mój punkt widzenia o którym na tym blogu pisałem niedawno.
.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 1 Ocena średnia: 5]

21/08/2012

kategoria dłużnicy

Komentarze do 'Kasomat stawia na młodych (dłużników)'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Kasomat stawia na młodych (dłużników)'.

 1. Dokonałem drobnych – technicznych poprawek we wpisie, bo w przypadku Kasomat, jak poinformowano mnie, nie jest wysyłany sms przy wniosku o tę pożyczkę. Oczywiście z sms-em czy bez sms-a, mamy grupę podobnych wszelkimi parametrami pożyczek do których należy pożyczka Kasomat, VIA SMS, SMS365.PL, NetCredit MiniCredit, SMS KREDYT a ostatnio też już Kredito24.pl i może jeszcze jakieś.

  admin

  21 Sie 12 18:24

 2. Właśnie otrzymałam na mój adres na zupełnie inne nazwisko pismo od kasomata do zaplaty dość dużej kwoty.W razie nieuiszczenia długu czekają mnie różne prawne konsekwencje w tym komornik.Nigdy w życiu nie zaciągałam żadnych kredytów.W związku z tym mam pytanie czy kasomat sprawdza dane personalne swoich dłużników skoro zachodzą takie pomyłki.Policja, do której się zwróciłam kazała mi sprawę zignorować.

  Renata

  24 Paź 13 23:55

 3. Nasuwa się pytanie, skąd mieli Twój adres. Nie wiem jak tam jest z weryfikacja danych. Pismo przyszło poczta czy mailem?

  admin

  25 Paź 13 03:19

 4. Nie polecam nikomu kasomatu.pl firma nieuczciwą do końca za 1000 zl pożyczki zaplacicie dziennie 10 zm lepiej szukajcie innej firmy łukiem omijajcie kasomat pl

  staszek

  6 Wrz 14 08:57

Skomentuj