Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Beata Złocka, Dąbrowa Górnicza. Opinie.

6 komentarzy

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Dąbrowie Górniczej Beata Złocka, ul. Sobieskiego 12, 41-300 Dąbrowa Górnicza. tel/fax: 32 261 50 18, mail: dabrowa.gornicza.zlocka@komornik.pl Ta pani jest komornikiem w przybliżeniu od 2013 roku (plus minus może dwa lata). Wcześniej była asesorem w jednej z kancelarii komorniczych w Sosnowcu. W zasadzie nie miałem styczności z tą panią komornik, więc tym bardziej proszę o opinie osób które coś mogą powiedzieć na temat tej kancelarii komorniczej.

13 września, 2016

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Beata Złocka, Dąbrowa Górnicza. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Beata Złocka, Dąbrowa Górnicza. Opinie.'.

 1. Fajna babka 😉 a komornik też z niej skuteczny.

  nuncjusz

  8 Sty 18 o 09:19

 2. A gdzie tam skuteczny, zapłaciłem na poczet poszukiwania majątku, wydatki na korespondencję i zero efektu, sprawa umorzona. A dłużnik ma się dobrze i śmieje mi się w twarz. Trzeba mi będzie poszukać jakiejś skutecznej firmy windykacyjnej.

  rozgoryczony

  10 Maj 19 o 16:58

 3. Strata pieniędzy u tej pani, zna ktoś skutecznego komornika z Dąbrowy albo z Sosnowca, Będzina?

  master

  13 Wrz 19 o 08:04

 4. Najwięcej zależy od tego, co to za dłużnik. Jeśli nie ma oficjalnych dochodów, brak pieniędzy na koncie w banku, brak wierzytelności, samochodu i nic innego, to żaden komornik nie poradzi. Komornicy mają do dyspozycji te same narzędzia i przepisy i wielkich różnic między komornikami nie ma jak chodzi o skuteczność.

  admin

  Administrator

  13 Wrz 19 o 10:55

 5. Czy jest sposób na uwolnienie konta bankowego od komornika w trakcie egzekucji oczywiście?

  Pogorianin

  7 Gru 19 o 21:56

 6. Jeżeli komornik zajął konto niedawno (wskutek zapytań o konta dłużnika skierowanych do banków przez OGNIVO), to możesz założyć nowe konto i istnieje nikłe prawdopodobieństwo tego, że w ciągu kilku miesięcy komornik dowie się tym koncie. Komornicy generalnie bowiem nie częściej jak co 5, 6 miesięcy pytają banki o konta dłużnika, takie zapytania kosztują. Dobre konta osobiste do założenia online są tutaj. Jak chodzi natomiast o zwolnienie zajętego konta, to komornik może je zwolnić tylko na wniosek wierzyciela i można o to prosić wierzyciela ale jak zapewne domyślasz się, szansa jest niewielka.

  admin

  Administrator

  8 Gru 19 o 09:39

Skomentuj