Windykator

bezpłatne porady – windykacja i egzekucja

Bank Pocztowy – opinie

5 komentarzy

Prosimy Was o rzeczowe opinie o tytułowym banku. Bank Pocztowy SA jest bankiem komercyjnym którego głównym akcjonariuszem (około 75% wszystkich akcji) jest Poczta Polska S.A. Z tego też powodu ma najbardziej rozbudowana sieć dystrybucji a mianowicie poprze placówki Poczty Polskiej (około 8.000 placówek) plus placówki własne tego banku (około 250 placówek). Drugi akcjonariusz Banku Pocztowego to PKO BP posiadający resztę akcje tj. około 25%.

Bank Pocztowy kieruje swą ofertę głównie do klientów indywidualnych ale uzupełnieniem jest oferta dla (jak napisano na stronie internetowej tego banku) małych firm oraz dla instytucji. Oprócz rachunków bankowych (osobistych i dla firm) bank oferuje też w zakresie depozytów lokaty terminowe i firmowe konto oszczędnościowe. A w ramach działalności kredytowej, kredyty gotówkowe dla klientów indywidualnych oraz gotówkowe kredyty dla firm. Jak oceniasz ofertę Banku Pocztowego?

A jeżeli chcesz zobaczyć oferty których banków my proponujemy (kredyty gotówkowe i celowe, konta osobiste, konta dla firm, lokaty), to tutaj.

15 października, 2016

kategoria banki

Komentarze do 'Bank Pocztowy – opinie'

Subscribe to comments with RSS

 1. Jedyną “siłą” omawianego banku jest właśnie wielka liczba punktów będących zarazem placówkami poczty. Dlatego jakoś to wygląda z zewnątrz ale te konta to porażka.

  Tony

  6 Gru 16 o 19:09

 2. A konta bankowe za zero w banku Pocztowym to co? Pytam z ciekawości, bo namyślam się nad wybraniem tego banku.

  popu

  7 Gru 16 o 11:41

 3. Konto firmowe było darmowe ale warunki zmienili tym co je założyli już. Nic to zresztą nowego, inne banki też tak postępują.

  Zazula

  7 Gru 16 o 14:50

 4. jeden doradca kredytowy powiedział, że Bank Pocztowy akceptuje kredytobiorców mających w BIK informacje o niespłaconych kredytach, czy można prosić o zweryfikowanie tego?

  Filipek

  2 Wrz 18 o 21:57

 5. Żaden bank nie udzieli kredytu osobie zadłużonej w takim rozumieniu, że ma odnotowane w BIK przeterminowane raty kredytów. W takim przypadku pozostają Ci jedynie pożyczki pozabankowe lub ewentualnie prywatne. Podobno jednak wciąż nie wszystkie banki sprawdzają rejestry długów – Biura Informacji Gospodarczej, więc jeżeli tylko tam ktoś jest wpisany, to ponoć ma szansę na kredyt gotówkowy jeszcze w niejednym banku.

  admin

  3 Wrz 18 o 06:21

Skomentuj