Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Bank Zachodni WBK – opinie

komentarze 4

Bank Zachodni WBK (w skrócie: BZ WBK) jest bankiem uniwersalnym czyli takim który ma ofertę kredytów i depozytów (kont, terminowych lokat) dla klientów indywidualnych (osób prywatnych) oraz dla firm małych i średnich jak też dla korporacji. Obecnie należy do grupy Santander i znajduje się na trzecim miejscu wśród banków jak chodzi o wielkość aktywów. Na dzień 29 lipca 2016 roku miał 662 placówki własne, 113 placówek partnerskich, 1565 bankomatów oraz 580 wpłatomatów. Taka liczna placówek daje Bankowi BZ WBK 3 miejsce pod tym względem.

Podziel się pod spodem swoją opinią o tym banku, o kredycie który zaciągnąłeś w nim lub chciałeś zaciągnąć, o kontach bankowych, lokatach i o poziomie obsługi. Na swej stronie internetowej bank ten informuje, że największą wartością dlań są relacje z Klientami oparte na zaufaniu – jak to jest według Ciebie realizowane w praktyce przez omawiany bank?

W skład Grupy Banku Zachodniego wchodzą też spółki prowadzące działalność w zakresie leasingu, faktoringu, usług maklerskich, zarządzania aktywami, funduszy inwestycyjnych, private bankingiem oraz pośrednictwa w zakresie sprzedaży ubezpieczeń.

W reklamach produktów tego banku brali udział znani aktorzy: Danny DeVito, Gérard Depardieu, Chuck Norris, Antonio Banderas.

Oceń usługi / produkt:
[Liczba głosów: 4 Ocena średnia: 4.3]

kategoria banki

Komentarze do 'Bank Zachodni WBK – opinie'

Subscribe to comments with RSS

 1. Rozstałam się z tym bankiem, przerwy konserwacyjne w ciągu dnia za bardzo szkodziły moim nerwom. Poza tym bz wbk do tanich banków się nie zalicza więc nie żałuję.

  olcha

  12 Gru 16 o 15:17

 2. Na dniach planuję założyć działalność gospodarczą, noszę się z tym zamiarem od dłuższego czasu. Interesuje mnie kredyt na rozruch firmy, głównie na środki eksploatacyjne, takie jak auto, paliwo, sprzęt elektroniczny. Dodam, iż działalność będzie w branży ubezpieczeniowej doradczej. Mam czystą kartę w BIK, co uniemożliwia mi otrzymanie kredytu na start w banku? Proszę o odpowiedź. Najtańszy byłby chyba bz wbk

  solvi

  14 Cze 18 o 13:54

 3. Nie bardzo rozumiem, czy wnioskował Pan do BZ WBK o ten kredyt?

  Moim zdaniem, to nie czysta karta w BIK uniemożliwia Pana zaciągnięcie kredytu w banku jako początkującemu przedsiębiorcy. Problem tkwi raczej w tym, że wiele nowych firm nie jest w stanie utrzymać się na rynku bądź rozwija się bardzo powoli. Banki mają świadomość tego ryzyka (niespłacania kredytu i niemożności wyegzekwowania kredytu przez komornika) i dlatego nie są skłonne udzielać kredytów nowym przedsiębiorców.

  Przy okazji, gdy mowa o finansowaniu nowej firmy to aż ciśnie się na usta … leasing – samochodów, urządzeń. Leasing jest nowej firmie łatwiej uzyskać niż kredyt a dla wielu firm jest to bardziej opłacalna forma finansowania samochodu, sprzętu komputerowego itd.

  admin

  Administrator

  14 Cze 18 o 15:26

 4. Chcę wszystkich o słabych nerwach przestrzec przed bankowością elektroniczną BZ WBK która to bankowość praktycznie nie funkcjonuje, po prostu a na infolinię nie idzie się dodzwonić, bo ciągle jest zajęta. Wizyty w oddziale mające na celu wyegzekwowanie poprawy tego stanu nic nie dają. A znajomym dalej naliczają odsetki za kredyt który już dawno w całości spłacili. To tyle.

  Miłosz

  31 Sie 18 o 18:09

Skomentuj