Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Getin Bank (kredyty, konta) – opinie

komentarze 2

Tworzy się na tej stronie wątek z opiniami o Getin Bank i produktach (kredytach, kontach, lokatach) które tenże bank oferuje. W 2016 roku bank ten informuje, że ma 2,2 mln klientów a liczba placówek (oddziały własne banku oraz franczyzowe) w skali kraju wynosi ponad 500. Jest częścią Getin Noble Banku SA.

Getin Bank jest znany między innymi niestety z tego, że nie raz był karany przez UOKiK za niedozwolone praktyki, w tym wprowadzające w błąd klientów. Jednakże z drugiej strony nieraz ponoć było tak, że lokata tego banku była faktycznie najkorzystniejsza na rynku i kredyt też. A jakie są Wasze opinie o tym banku? Radzi je poznamy i zapewne radzi zapoznają się z nimi osoby rozważające skorzystanie z oferty tego banku który od 1991 roku działał regionalnie jako Górnośląskiego Banku Gospodarczego SA.

O Getin bank mówi się i pisze się, że reprezentuje pion detaliczny Getin Noble Banku. Tym niemniej, nawet i na stronie internetowej Getin Bank są zakładki poświęcone odpowiednio: bankowości osobistej, firmom, sektorowi publicznemu.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

09/07/2016

kategoria banki

Komentarze do 'Getin Bank (kredyty, konta) – opinie'

Subscribe to comments with RSS

  1. Z tym bankiem można wyjść na swoje o ile się wczytujesz w umowy i nie dajesz się wciągnąć w badziewie. Po okresie inwestowania ze zmiennym szczęściem mam zamiar powrócić do lokowania w depozyty bankowe a kilka lat temu miałem lokaty w Getin i byłem zadowolony.

    pumpernikiel

    5 Gru 16 10:00

  2. Zgadza się, Getin miał najkorzystniejsze lokaty, nie wiem jak teraz, bo nie lokuję gdyż kredyt hipoteczny spłacam. Zasada która kieruję się: jeżeli jakiś zapis umowy budzi moje wątpliwości pomimo doinformowania się i doczytania w kodeksach itepe, to umowy nie zawieram.

    Za

    1 Sty 17 10:27

Skomentuj