Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Getin Bank (kredyty, konta) – opinie

skomentuj

Tworzy się na tej stronie wątek z opiniami o Getin Bank i produktach (kredytach, kontach, lokatach) które tenże bank oferuje. W 2016 roku bank ten informuje, że ma 2,2 mln klientów a liczba placówek (oddziały własne banku oraz franczyzowe) w skali kraju wynosi ponad 500. Jest częścią Getin Noble Banku SA.

Getin Bank jest znany między innymi niestety z tego, że nie raz był karany przez UOKiK za niedozwolone praktyki, w tym wprowadzające w błąd klientów. Jednakże z drugiej strony nieraz ponoć było tak, że lokata tego banku była faktycznie najkorzystniejsza na rynku i kredyt też. A jakie są Wasze opinie o tym banku? Radzi je poznamy i zapewne radzi zapoznają się z nimi osoby rozważające skorzystanie z oferty tego banku który od 1991 roku działał regionalnie jako Górnośląskiego Banku Gospodarczego SA.

O Getin bank mówi się i pisze się, że reprezentuje pion detaliczny Getin Noble Banku. Tym niemniej, nawet i na stronie internetowej Getin Bank są zakładki poświęcone odpowiednio: bankowości osobistej, firmom, sektorowi publicznemu.

Lipiec 9th, 2016 at 2:31 pm

kategoria: banki

Skomentuj