Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Alimenty na 100.000 zł.

komentarze 2

I takie coś też: Mam wstępne pytanie; czy podejmujecie się Państwo prowadzenia egzekucji także wobec dłużników alimentacyjnych.

Posiadam tytuł wykonawczy, zaległości obecnie wynoszą łącznie ok. 100.000,- PLN. Komornik od 10 lat jest mało skuteczny… Posiadam nieoficjalne informacje o obecnym stałym (od kilku lat) miejscu zatrudnienia dłużnika za granicą. Innymi informacjami o dłużniku również chętnie się podzielę. Jeżeli byliby Państwo zainteresowani, proszę o e-mail zwrotny. Jestem gotów spotkać się z Państwem w Poznaniu (proszę podać adres).

Przeczytaj też: Dlaczego egzekucje komornicze bywają bezskuteczne?

Moim zdaniem szkoda Pana czasu na szukanie firmy windykacyjnej która zechciałaby zająć się tym. Jak wiesz gdzie pracuje, to złóż wniosek egzekucyjny do komornika w państwie w którym pracuje dłużnik. Niech Ci prawnik uzyska w sądzie „zachodnią wersję” wyroku i już. A po zajęciu wynagrodzenia dłużnik ani chybi zaraz się zwolni z pracy. Zacznie pracować na czarno i nic więcej nie odzyskasz. A może już dorobił się czegoś, samochodu i w ogóle ruchomości, mieszkania, wtedy komornik zajmie mu je i zlicytuje. No, nie trać nadziei.

Przeczytaj też: Przesłanki do obniżenia alimentów; utrata pracy w Anglii i drogie przedszkole dla dziecka z nowego związku…

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

08/07/2011

kategoria: windykacja

Komentarze do 'Alimenty na 100.000 zł.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Alimenty na 100.000 zł.'.

 1. Niestety z alimentami tak jest, że zobowiązany albo płaci regularnie, albo nie płaci w ogóle, i wówczas dług tak szybko rośnie, że zazwyczaj dłużnik nie będzie miał oficjalnego majątku już do końca swojego życia.

  Lech

  8 Lip 11 11:14

 2. Witam,

  Ja sie tym zajme- nie ma problemu- prowadze takie sprawy od lat!!

  Czekam na mail
  A.Michels

  Michels

  31 Lip 11 15:41

Skomentuj