Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

eurobank – opinie

komentarzy 6

Bardzo prosimy o opinie osób które zetknęły się z tytułowym bankiem; o opinie na tema produktów bankowych, rzetelności i jakości obsługi. Eurobank (czasem pisany jako „Euro Bank”) to bank powstały w 2003 roku, specjalizujący się w obsłudze osób fizycznych a zatem nie jest bankiem uniwersalnym jak większość banków komercyjnych które obsługują nie tylko osoby fizyczne – prywatne ale też przedsiębiorców i sektor publiczny. Taką specjalizację jak w przypadku eurobanku ceni sobie wielu klientów. Eurobank koncentruje się przede wszystkim na udzielaniu kredytów hipotecznych oraz konsumpcyjnych. Z tego co się orientuję, na początku bank ten w Polsce zajmował się jedynie udzielaniem pożyczek a depozyty wprowadził później.

Znanymi polskimi twarzami reklamującymi produkty eurobanku są aktorzy: Piotr Adamczyk, Krystyna Janda, Janusz Gajos, Tomasz Kot, Danuta Stenka oraz Katarzyna Figura. Bank ten należy obecnie do Grupy Société Générale.

Bank ten ma mocno rozwiniętą obsługę online na której przede wszystkim się koncentruje ale posiada też w skali całego kraju około 500 placówek co daje 8 miejsce pod tym względem wśród banków działających w Polsce. Ma ponad milion klientów. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród.

Tyle od nas, teraz Wy – Internaci – prosimy o opinie tudzież o pytania.

Oceń usługi / produkt:
[Liczba głosów: 2 Ocena średnia: 4]

kategoria banki

Komentarze do 'eurobank – opinie'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'eurobank – opinie'.

 1. Ha, w tym banku nie mam konta ;P

  tworzenie stron www

  30 Sty 12 o 00:15

 2. Moje skojarzenia z tym bankiem to chyba tylko nagłośniona przez TVN afera z windykatorem Eurobanku który straszył pożyczkobiorcę, którego sytuacja finansowa pogorszyła się i zwolnił tempo spłaty kredytu. Z oferty tego banku jeszcze nie korzystałem, ale ostatnio myślę o założeniu konta i o kredycie gotówkowym.

  Gwidon

  1 Sie 16 o 13:19

 3. Podejrzewam że w każdym banku windykatorzy tak straszyli albo dalej straszą.

  admin

  1 Sie 16 o 15:35

 4. Od czterech miesięcy mam umowę o prace na czas nieokreślony, zarobek brutto prawie 4000 złotych, własne mieszkanie, mam szanse w eurobanku albo w innym banku na pożyczkę pod hipotekę na z grubsza kalkulując 50000 złotych?

  aldik

  31 Sie 18 o 10:17

 5. Z pocałowaniem ręki, oczywiście że dostaniesz. Oczywiście pod warunkiem, że nie masz negatywnych wpisów na swój temat w BIK (i innych kredytów aktualnie wziętych).

  admin

  31 Sie 18 o 11:39

 6. W eurobanku najłatwiej o kredyt gotówkowy. Nawet nie wiem czy drogo czy tanio w porównaniu z innymi bankami ale tylko eurobank dął mi kredyt, wcześniej pytałem w ING, Alior, mBanku i jeszcze kilku. Kolega mi wskazał eurobank jako najbardziej przychylny i miał rację.

  garet

  14 Wrz 18 o 10:32

Skomentuj