Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Coraz bardziej cieszę się, że nie mam dzieci czyli o terrorystach, zamachach itp.

skomentuj

Ściślej, to nie mam żony ani dzieci. Samotnikiem jestem z wyboru, po prostu. Obserwując jednak, co zwłaszcza ostatnimi laty dzieje się na świecie, cieszę się, że dzieci nie mam, że nie wypowiedzą „po co się urodziłem”.

Czarno widzę przyszłość świata, w pierwszym rzędzie Europy i USA. Zamachów będzie coraz więcej jeżeli nie podejmiecie (to do władz) radykalnych kroków a zapewne nie podejmiecie takich kroków (nie pytajcie mnie dokładnie, jakich) na czas. Wybiją nas co do jednego (samymi ginąc w zamachach, z wyboru), będzie ich mnóstwo – zradykalizowanych. No chyba, że jest w tym jakiś spisek „Żydów, Masonów i Cyklistów”, to proszę, oświećcie mnie. Jest drugie dno? Pytam, bo nie jestem ekspertem w sprawie tzw. Państwa Islamskiego.

A dostanie się w ich łapy np. bomby atomowej jest o wiele, wiele, wiele bardziej prawdopodobne niż zderzenie się Ziemi z jakąś groźną asteroidą w ciągu kilku, kilkunastu lat. O, jest przecież i chemiczna broń… Przy okazji, nie wiecie, czy tego głupka który tą ciężarówkę w Nicei przepuścił, chociaż zwolniono z pracy? To przecież nie jest polski sędzia któremu mylić się 😉 wolno bez ograniczeń, więc zapytałem. To piękne, że tzw. opinia publiczna nie chce człowieka dodatkowo dołować informując, że to jego wina no ale „koń jaki jest każdy widzi”.

Jeżeli w sprawie nie ma drugiego dna, nie ma sterowania nimi, nie ma manipulacji nimi przez możnych tego świata (w tym przez liderów tego „państwa”) którzy we „właściwym” momencie wyhamują, to naprawdę cieszę się, że dzieci nie mam i nie mam zamiaru mieć.

Ten wpis to ewentualnie bardziej prośba z mej strony o naukę, prośba do tych którzy wiedzą, o co naprawdę w tym chodzi (jeżeli jest drugie dno), bo ja nie wnikałem. Piszcie poniżej. No bo chyba lepiej, żeby jakieś drugie dno było. Wszelkie tzw. spiskowe teorie mile widziane, bo przecie spisek jest „napędem” tego świata.

O, a najlepiej, jakbyście ujawnili (bo przecie na pewno macie szpiegów u nich) jak wygląda pranie mózgu w „Państwie Islamskim”. No bo chyba macie u nich swoich ludzi, Wy z CIA i z innych służb.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

17/07/2016

kategoria społeczeństwo

Skomentuj