Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

BIG Infomonitor – opinie

komentarze 3

Dzisiaj zauważyłem, że BIG Infomonitor jeszcze nie doczekał się u mnie na blogu osobnego wątku z opinią moją i opiniami innych osób które można publikować w komentarzach. Jest wątek dotyczący opinii o KRD, jest wątek dotyczący opinii o ERIF a o Infomonitor nie, więc czym prędzej nadrabiam poniżej tę zaległość.

Otóż współpracowałem i z tym rejestrem długów w tytule wskazanym; dopisałem do Infomonitor mnóstwo dłużników i ani jeden dłużnik nie zapłacił. Odradzam więc wszystkim zawarcie umowy z tym rejestrem długów podobnie zresztą jak z dwoma wyżej wymienionymi.

Ciekawostka: czy wiesz, że był dość długi okres czasu w którym miałem umowę podpisana ze wszystkimi trzema tymi rejestrami. Doprecyzuję na wszelki wypadek, żeby nie było wątpliwości: wielu dłużników (może ze stu) dopisałem do wszystkich tych trzech rejestrów czyli dłużnik figurował wpisany ode mnie we wszystkich tych trzech rejestrach długów i … żaden z tych dłużników nie zapłacił. No i oczywiście wkurzony wypowiedziałem umowę każdemu z tych rejestrów długów.

Zrób se sam rejestr długów i będzie skuteczniejszy, wiem co mówię, bo tak miałem – załóż choćby na darmowej platformie bloga i publikuj dłużników w internecie jako formalnie 😉 ofertę sprzedaży długu. Wyszukiwarka Google „łyknie” te wpisy i każdy kto wpisze dane dłużnika (szukając po prostu info o firmie, osobie) bezpłatnie bo poprzez Google go zobaczy, z opisem, co to za zawodnik. Taka internetowa giełda wierzytelności jakąś tam skuteczność u mnie miała a nie że zerową jak te trzy pożal się Boże rejestry długów.

Aha, nie daj się przypadkiem oszukać na gadane handlowców z tego Infomonitor, którzy mogą Ci ściemniać, że jak podpiszesz umowę, to będziesz mógł sobie sprawdzać dłużników komfortowo w BIK, bo są powiązani kapitałowo. Otóż nie masz prawa sprawdzać dłużników w BIK nie uzyskawszy od nich upoważnienia.

OK, zapewne z czasem uzbiera się tu w komentarzach sporo opinii takich jak moja o tym rejestrze długów. Podobnie jak o pozostałych dwóch rejestrach.

Maj 10th, 2016 at 2:38 pm

kategoria: rejestry długów

Komentarze do 'BIG Infomonitor – opinie'

Subscribe to comments with RSS

 1. Przestrzegam wszystkich przed wspolpraca z BigInfomonitor. Bazy sa tragicznie.
  Dla przykladu jedna spolka w KRD 20 mln zlotych zadluzenia
  w Big infomonitor ledwo kilka tysiecy.
  Nie wspomne o tym,ze konsultanci nie do konca mowia prawde przy podpisywaniu umowy w mojej opinii ,co skutkutkuje GIGANTYCZNYMI problemami z zakonczeniem sprawy. Na plus mozna jedynie zaliczyc obnizke abonamentu,bo inaczej trzeba by bylo placic kare. Podsumowujac : Pieniadze wyrzucone w bloto.

  Przemek

  9 Wrz 16 at 10:08

 2. Fakt, wyrzucone w błoto i jeszcze gorzej u mnie, bo po podpisaniu umowy i uzyskaniu dostępu do bazy sprzedawałam chętniej z odroczonym terminem ale połowa z tych klientów i tak była zadłużona bardzo i mi ni zapłacili. Teraz kombinuję jak zdobyć chociaż ze dwadzieścia tysięcy gotówki po to, żebym miała na zakupy w hurtowniach. Może wskażecie mi jakiś bank co bez nadmiernych ceregieli przyzna kredyt na dofinansowanie działalności?

  Misia

  2 Paź 16 at 15:21

 3. Proponuję te tutaj.

  admin

  3 Paź 16 at 07:31

Skomentuj