Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

„Serwer e-sad.gov.pl zbyt długo nie odpowiada” czyli dajcie sobie spokój z tym badziewiem

komentarze 2

Od wczoraj rana a być może od soboty bezskutecznie próbuję wejść na stronę www e-sądu. Po krótkim czasie wyświetla się napis jak wyżej i podanie standardowych możliwych przyczyn. Strona jest niedostępna. Nie, pozwów już nie piszę, chciałem coś sprawdzić w historii mego konta tam. Aliści nic z tego i jak mniemam, nie tylko ja ale nikt w całej Polsce nie może przez co najmniej dwa dni (nie wiem, co było wcześniej) zalogować się do „tego czegoś”. Jak pamiętam, irytujące „pady” zdarzały coraz częściej, gdy jeszcze korzystałem z „tego czegoś”, zwłaszcza w soboty i w niedziele kiedy to ja (ale zapewne i wiele innych osób) w spokoju przy kawie miałem zamiar wnieść kilka pozwów, raz w sprawie w której roszczenie na dniach przedawniało się.

Szanowni Odpowiedzialni, no zróbcie coś z tym gó…nem, proszę nie dla siebie ale dla innych osób. Nawet sobie sprawy nie zdajecie z tego, jak takie gó…no może rozpier…olić czyjś plany, grafik. Żenada.

Wiecie co, jakbym znów miał pozwy pisać, to już nie przez EPU. Raz że te wkur…iające pady a po drugie, sprzeciwów mnóstwo i sprawy kierowane są obowiązkowo do sądu właściwego miejscowo dla pozwanego. „Brak podstaw do wydania nakazu zapłaty w EPU” to też nierzadka reakcja referendarzy na pozew i jak wyżej – do sądu właściwego dla pozwanego. W obu przypadkach nie ominie Cię jako powoda sporządzenie pozwu na papierze, dodanie załączników (plus odpis pozwu i ksero załączników) i wysłanie pocztą poleconą. Konkludując dajcie sobie spokój z tym badziewiem, wnoście pozwy od razu do „normalnego” sądu czyli do rejonowego – „marmurka”.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

04/04/2016

kategoria: e-sąd

Komentarze do '„Serwer e-sad.gov.pl zbyt długo nie odpowiada” czyli dajcie sobie spokój z tym badziewiem'

Subscribe to comments with RSS

  1. I dalej wała, strona e-sądu nie działa. a mamy pracowity poniedziałek godzina 14:30

    hiena negocjacyjna

    4 Kwi 16 14:39

  2. Godzina 19:00 – dalej awaria.

    admin

    4 Kwi 16 19:01

Skomentuj