Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Najszybszy kredyt przez internet

komentarze 3

Wiele kredytów gotówkowych reklamowanych jest jako szybkie kredyty przez internet ale w wielu przypadkach jedynie wniosek o kredyt wysyłany jest przez internet i to wszystko jak chodzi o udział internetu w procedurze uzyskania kredytu. W rzeczywistości jedynymi kredytami gotówkowymi które uzyskuje się tylko w oparciu o internetową komunikację są pozabankowe chwilówki przez internet. W niektórych ofertach chwilówek online wymagane jest dodatkowo wysłanie sms-a ale nie we wszystkich. Który jest najszybszy? Jest ich kilka mniej więcej tak samo szybkich a więc VIVUS, VIA SMS, NET CREDIT, SMS365.PL; od wysłania wniosku online do odnotowania pożyczki na koncie bankowym mija nawet mniej niż godzina, nawet 15 minut.

Jak chodzi natomiast o kredyty gotówkowe w banku, to szybka (w ciągu jednego dnia) pożyczka całkowicie online też jest możliwa pod warunkiem, że pożyczkobiorca ma w banku konto od co najmniej kilku miesięcy i na to konto wpływa wynagrodzenie.

Październik 19th, 2014 at 4:26 am

Komentarze do 'Najszybszy kredyt przez internet'

Subscribe to comments with RSS

 1. Kredyt gotówkowy czyli gotówkowa pożyczka – można pożyczyć pieniądze w banku ale nie tylko, bo są też i pozabankowe firmy co pożyczek udzielają jak również prywatne osoby. W banku nie każdy uzyska kredyt, trzeba mieć zdolność kredytową na którą składają się udokumentowane, stałe zarobki odpowiedniej wysokości oraz niezbyt wielka kwota kredytów wpisana do BIK a już w żadnym wypadku zaległe kredyty. Sprawdzany jest też coraz częściej Krajowy Rejestr Długów. Jak chodzi o kredyty dla firm, to banki na pewno sprawdzą też, czy firma nie ma długów wobec ZUS i z tytułu podatków. W firmach pozabankowych łatwiej o kredyt gotówkowy ale znacznie drożej i tak wysokich pożyczek jak w banku to ze świecą szukać. Trzeba być ostrożny, bo pozabankowe firmy pożyczkowe to już nie są instytucje zaufania społecznego jak to się mówi tak o bankach. Wyłudzane są opłaty przygotowawcze przy wnioskach o pożyczki kiedy firma z góry wie, że pożyczki nie przyzna, bo zarabia tylko na wyłudzaniu pieniędzy. Pożyczki od osób prywatnych coraz mocniej zaznaczają się w krajobrazie kredytowym i warto o nich pamiętać, że są, szczególnie na portalach pożyczek społecznościowych. Bywa tu często tak, że wymogi stawiane pożyczkobiorcom są bardziej ulgowe niż w banku a wcale nie są droższe od pożyczek bankowych.

  stalker

  9 Lis 14 at 15:01

 2. Jak przedstawia się sprawa kredytów gotówkowych dla zadłużonych osób?

  Binokio

  8 Gru 14 at 15:51

 3. Pojęcie kredyt gotówkowy dotyczy raczej pożyczek bankowych a tym czasem w bankach nie udzielają pożyczek osobom zadłużonym. Dlatego owe kredyty gotówkowe dla osób zadłużonych to mogą być tylko pozabankowe pożyczki. Dla zadłużonych czyli jak rozumiemy, dla osób które mają zaległości w spłacie innych zobowiązań a w szczególności kredytów. Czyli jeszcze dokładniej, chodzi o pożyczki bez BIK, ewentualnie dodatkowo bez KRD i o pożyczki z komornikiem. Takimi typowymi pożyczkami będą: pożyczka Provident oraz ostatnimi czasy także pożyczka Profi Credit. Te akurat znamy to jest wiemy, że są udzielane bez opłat wstępnych a to ważne. Odradzamy generalnie oferty pożyczek (rzekomych pożyczek) gdzie wymagane jest uiszczenie wstępnej opłaty bez gwarancji uzyskania pożyczki.

  lumpen

  8 Gru 14 at 16:22

Skomentuj