Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Pożyczka z dowozem do domu

skomentuj

Spośród wielu pożyczek dostępnych na polskim rynku od lat sporą popularnością cieszą się pożyczki z dowozem do domu. Na początku takich pożyczek zaczęła udzielać firma Provident, później w ten sam sposób zaczęły działać kolejne. Oferty takich pożyczek są tutaj.

Pożyczka z obsługą domową, to typowa pożyczka na telefon – po telefonie dociera do nas przedstawiciel firmy, po podpisaniu umowy pożyczkowej wypłaca pożyczone pieniądze. Co istotne – wszystkie z tych pożyczek to pożyczki bez BIK i nie wymagające dużej zdolności pożyczkowej.

Przedstawiciel firmy będzie nachodził nas jeszcze wielokrotnie – co tydzień będzie przychodził po kolejną ratę pożyczki.

Czy warto się na taka opcję decydować? Aby odpowiedzieć sobie na to pytanie, warto poznać jej koszt. Pożyczka pozabankowa kosztuje krocie, a obsługa domowa podnosi ten koszt o dodatkowe kilkanaście procent. Co istotne – tylko przy tych pożyczkach ratę należy płacić co tydzień. W skali miesiąca to poważny wydatek. Decydując się na pożyczkę pozabankową warto więc poszukać czegoś więcej niż pożyczka z dostawą do domu. Opcji pozyskania pieniędzy na nieprzewidziane wydatki jest dużo – nie warto więc decydować się na najwygodniejszą. Wygoda bowiem jest w tym momencie dość kosztowna.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 1 Ocena średnia: 5]

16/09/2014

Skomentuj