Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Metody go nie interesują

komentarze 2

Taki mail: Poszukuję skutecznych windykatorów którzy nie ogranicza się do rozmów z dłużnikiem, nie interesują mnie ich metody, mogą zrobić co chcą z dłużnikiem byle oddał pieniądze. Dług jest prywatną pożyczka w kwocie 85 tysięcy złotych, co miała być tylko na miesiąc a już rok mija i nic nie oddał z tej pożyczki. ja mam przez niego zaległy kredyt firmowy i długi w ZUS-ie o podatkowych nie wspomnę. Daje 30% od odzyskanej pożyczki. Mieszkamy ja i dłużnik w Kędzierzynie-Koźlu.

Rozumiem złość i frustrację, ale jak chodzi np. o „wywiezienie dłużnika do lasu” to taką windykacją to zajmują się ludzie, którzy po odzyskaniu pieniędzy mogą nie chcieć przekazać ich wierzycielowi a po za tym kij ma dwa końce. Wierzyciel może odpowiadać za sprawstwo kierownicze jeżeli bandyci wyrządzą krzywdę dłużnikowi a dłużnik może nie pozostać dłużny także co do rękoczynów wymierzonych przeciwko wierzycielowi. Nie będziemy ukrywać fałszywie tego, że groźby i przemoc są skutecznymi narzędziami windykacyjnymi, ale często późniejsze skutki są droższe niż odzyskane pieniądze.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

21/12/2012

kategoria windykacja

Komentarze do 'Metody go nie interesują'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Metody go nie interesują'.

 1. Chciałbym się dowiedzieć czy bylibyście Państwo zainteresowani windykacją zadłużenia od osoby prywatnej.
  Posiadam wszelkie dane tej osoby ( adres zamieszkania ( Otwock woj. mazowieckie), adres zameldowania, nr tel służbowy, prywatny, adres miejsca ( Warszawa), adres zamieszkania rodziców, adres e-mail, nr kont bankowych dłuznika, nr tel do pracy dłużnika oraz jego bezpośredniego przełożonego, rejestracja samochodu)

  Dług wynika z niepłaconego kredytu hipotecznego .

  Wspólnie go zaciągnęliśmy i wg umowy z bankiem mieliśmy go spłacać w równych częściach. Niestety od stycznia 2013 „dłużnik” nie płaci za raty . Ja muszę w całości pokrywać ich wysokość.
  Kwota zadłużenia na dzień dzisiejszy to ok. 7 tyś zł.

  Dłużnik jest pracownikiem działu windykacji w znanej firmie pożyczkowej ( gdzie nie jest mile widziane by pracownicy mieli zadłużenia )

  Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani to proszę o info.

  M.B.

  9 Mar 14 08:32

 2. Proszę o kontakt (podanie tel. lub maila) tutaj: tel. 505 159 136, 32 291 99 75, e-mail: windykacja@grabowski.biz.pl

  admin

  9 Mar 14 09:24

Skomentuj