Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Uniwersalny z uniwerka

skomentuj

Taka kandydatura do nas do pracy: Pragnę przedstawić swoją osobę jako kandydata do prac pomocniczych, biurowych lub jako pomoc do działań terytorialnych, mediacyjnych. Jestem osobą młodą, studentem II roku prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Planuję specjalizować się na katedrze prawa finansowego. Poszukuję zatem pracy, która pozwoli mi na zbieranie nowych doświadczeń, rozwój, możliwość wykazywania się oraz poznawania mechanizmów działających w biznesie ( handel, marketing, PR ).  Dlatego na obecnym etapie bardziej niż na wynagrodzeniu zależy mi na możliwości nabierania doświadczenia oraz na nawiązaniu dłuższej współpracy.

Jednakowoż posiadam już spore doświadczenie zawodowe zarówno w handlu jak i zarządzaniu. Pracując w poprzednich miejscach pracy zdobyłem przydatne umiejętności. Potrafię sprawnie pracować w zespole, nawet w warunkach dużego stresu gdy wymagane jest przestrzeganie ograniczeń czasowych. Nade wszystko traktuje powierzone mi obowiązki z pełna powagą. Zawsze staram się w pełni wywiązywać z zadań stawianych mi przez pracodawcę. Rozumiem również jak ważne jest oddanie firmie oraz , że osiąganie dobrych wyników wymaga pełnego zaangażowania oraz poświęcenia czasu.

Jako były uczeń klasy z rozszerzonym niemieckim dobrze znam ten język. Jednak nie jest to mój jedyny atut językowy. Posługuję się także bardzo dobrze językiem angielskim w mowie i w piśmie. Uważam, że przyda się to do pracy u państwa. Z łatwością organizuję się na stanowisku.

Chętnie wykorzystałbym posiadane zdolności pracując w Państwa firmie. Chciałbym przyczynić się do jej sukcesu, wspierając Państwa swoją wiedzą i doświadczeniem.

Nie, nie spełnia Pan wymagań niezbędnych do skutecznej pracy w firmie windykacyjnej. To widać po stylu. Dodatkowo dyskredytuje Pana to, że nie wtrącił Pan do tego „hurtowego” listu nic, co pozwoliłoby nam uwierzyć, że pisał Pan ten list specjalnie do nas, od podstaw.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

13/05/2012

kategoria: praca

Skomentuj