Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Licytacja komornicza mieszkania – Poznań

komentarzy: 2

Pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego na terenie Poznania. W obwieszczeniu komorniczym figuruje określone jako 2/8 udziału w nieruchomości ale to jest całe mieszkanie (jako część większej nieruchomości). Licytacja odbędzie się w dniu 10 maja 2012 roku. Cena wywoławcza wynosi 180.300,00 zł. Nieruchomość można oglądać po wcześniejszym uzgodnieniu daty i godziny z komornikiem. Skan obwieszczenia o licytacji znajduje się tutaj.

kategoria: Bez kategorii

Komentarze: 2 do 'Licytacja komornicza mieszkania – Poznań'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack do 'Licytacja komornicza mieszkania – Poznań'.

 1. witam,

  mam takie pytanko odnośnie egzekucji. Najemca lokalu mieszkalnego poddał sie egzekucji w akcie notarialnym co do wydania lokalu po ustaniu stosunku najmu. Nie chodzi tu o najem okazjonalny ale zwykły najem + egzekucja. Jakie są skutki takiego poddania się egzekucji? Czy taki lokator ma prawo do lokalu socjalnego? Czy samo poddanie się egzekucji co do wydania oznacza, że takiego prawa się zrzekł (podobnie jak przy najmie okazjonalnym)?

  tomek

  26 mar 12 at 05:30

 2. Moim zaniem, tak – oznacza to, że możesz go wyrzucić bez zapewnienia mu lokalu zastępczego, bo jeżeli nie to jaki sens miałby ten zapis? Jednak pewności nie mam.

  admin

  3 maj 12 at 13:01

Skomentuj