Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Dłużnik w Danii i w Niemczech

skomentuj

Taki mail:

Mój teść ze względu na ograniczony dostęp do komputera i wiek przekazał mi znalezienie firmy, która będzie w stanie sciagnąć należności, uprawomocnione już w Polsce wyrokiem sądu, od jego dłużników, który jeden znajduje sie w Danii w mieście Kolding ( dług na dzień wyroku z 2006 roku wynosił 37500pln) a drugi znajduje się w Niemczech – miejsce nieznane – (dług na rok 2006 wynosił 10000pln). Z tego co orientował się mój teść w Danii wszyscy pracują legalnie, więc tego człowieka będzie można odnaleźć, gorzej kiedy ten drugi nie jest zatrudniony w Niemczech na umowę tylko pracuje na czarno, wtedy nie wiem jak wygląda postępowanie.

Komornik w Polsce nie ma możliwości ściągnięcia, bowiem obaj emigrowali za granicę kilka lat temu pozbywając się w Polsce wszelkich praw do wszelakich własności.

Czy byliby Państwo w stanie odzyskać te długi? Jeśli tak, proszę o kontakt ze mną mailowo, albo telefonicznie z moim teściem ( …) i podanie warunków współpracy.

A gdzie tam… Mam fajne zlecenia to nie będę się brał za szukanie za granicą jakichś tułaczy. Są przecież komornicy i w Danii i w Niemczech, zlecić im trzeba a nie do mnie z tym.

Luty 10th, 2012 at 11:30 am

kategoria: dłużnicy

Skomentuj