Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Znany adwokat szósty rok „jedzie” na opinii

komentarze 4

Adwokat (były wojewoda) tarnowski Janusz Bystrzonowski, to osoba znana nie tylko w Tarnowie. Jest o nim też w Wikipedii.

Jedzie jednak znacząco w wyszukiwarce Google już szósty rok na takiej oto opinii: Bystrzonowski Janusz adwokat tarnowski i jego przekręt – jak z lokatora stać się właścicielem mieszkania.

Takie „coś” wyświetlające się w wyszukiwarce na pierwszym miejscu po wpisaniu przecież kluczowych dlań fraz czyli „adwokat Janusz Bystrzonowski” (wyżej niż Wikipedia) albo „adwokat Janusz Bystrzonowski Tarnów opinie”, to jest masakra reputacji…

bystrzonowski
bystrzonowski opinie

Dlaczego nie żąda usunięcia tych wpisów, dlaczego nie pozywa do sądu cywilnego i karnego? Na pewno wie o tych wpisach bo i ja mu kilka lat temu pocztą przesłałem wydruki. Czyżby to prawda co tam jest napisane i woli „nie tykać” tego?

Z tym adwokatem „powiązana” jest też tarnowska sędzia Renata Siry. O wpisie o niej (a tym samym o adwokacie Bystrzonowskim) już pisałem tutaj i pisałem też do prezesa Sądu Rejonowego w Tarnowie. Czyżby i o niej to prawda? No bo dlaczego „nie tykają” tego? Prezes tego sądu nie odpisał mi.

Dlaczego „nie tykają” sędziowie i prokuratorzy wielu wpisów zarzucających im przestępstwa (korupcyjne) i niekompetencję, w tym wpisów bynajmniej nie anonimowych, na niejednej stronie internetowej publikowanych przez jej właściciela i widocznych w wyszukiwarce wysoko, wpisów o których na pewno wiedzą. Dlaczego?

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 8 Ocena średnia: 4.3]

kategoria prawnicy

Komentarze do 'Znany adwokat szósty rok „jedzie” na opinii'

Subscribe to comments with RSS

 1. Poza tym, jakieś inne przykłady?

  Bolek

  26 Kwi 16 o 22:38

 2. admin

  26 Kwi 16 o 22:47

 3. Opluć i nasrać na głowę w Polsce można bezkarnie każdemu i to jest jednym z powodów ,że jesteśmy ignorowani i nieszanowani na świecie!

  andrew

  1 Lip 18 o 20:52

 4. Nie. Można tylko wtedy jeżeli „plujący” i „srający” ma rację a i wtedy nie zawsze, bo sędziowie w Polsce są bezkarni i mogą opluć i nasrać na głowę tego który ma rację.

  admin

  2 Lip 18 o 01:17

Skomentuj