Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Ubezpieczenia PZU – opinie, forum

komentarze 2

PZU czyli skrót od nazwy (pełnej) Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna to firma ubezpieczeniowa zapewne najbardziej rozpoznawalna zwłaszcza przez średnie i starsze pokolenie Polaków pośród których jest mnóstwo osób które z sentymentu ubezpieczają siebie i swe mienie w tej firmie, nawet nie porównując oferty PZU z ofertami innych ubezpieczycieli.

Bynajmniej nie chcę przez to powiedzieć że przykładowo ubezpieczenia OC, domu, na życie tudzież inne oferowane przez PZU są gorsze niż niektóre konkurencyjne (droższe, gorsza obsługa); ocenę, opinię pozostawiam Państwu – prosząc o merytoryczne, obiektywne komentarze na tym nazwijmy, mini forum poświęconym temu ubezpieczycielowi. I jeszcze z mojej strony informacja dla tych którzy nie wiedzą: częścią grupy PZU jest specjalizująca się w ubezpieczeniach direct firma LINK4.

Zestawienie najkorzystniejszych ofert ubezpieczeń mamy tutaj – złóż wniosek online.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 2 Ocena średnia: 5]

kategoria ubezpieczenia

Komentarze do 'Ubezpieczenia PZU – opinie, forum'

Subscribe to comments with RSS

  1. Sentyment sentymentem ale to najbardziej (wedlug mnie) wiarygodna firma na polskim rynku ubezpieczeniowym. „Jakość Obsługi 2011” – to wyróżnienie o czymś mówi.

    Dominika

    1 Kwi 16 o 15:57

  2. Dziewczyno! Mamy rok 2106 a nie 2011! Jakiś taki czy inny laur nie zapewnia bezterminowego wysokiego poziomu sług, tanich ubezpieczeń. O il w ogóle to coś było warte, przyznane nie po znajomościach.

    łysy

    1 Kwi 16 o 17:42

Skomentuj