Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Ubezpieczenia MTU – opinie, forum

komentarzy 9

Marka MTU – Moje Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. należy do Grupy Ergo Hestia i oferuje ubezpieczenia komunikacyjne (OC, AC oraz dodatkowe ubezpieczenia: NNW, ubezpieczenie szyb, Assistance, Zielona Karta) oraz ubezpieczenia mienia (domu jednorodzinnego oraz mieszkania). Na stronie internetowej tego ubezpieczyciela widnieje informacja o tym, że MTU po raz siódmy uzyskała najniższy wskaźnik reklamacji spośród pięciu największych ubezpieczycieli działających w Polsce (na podstawie sprawozdania Rzecznika Finansowego). To istotna informacja wziąwszy pod uwagę dość często wyrażane niezadowolenie z ubezpieczycieli generalnie w likwidacji szkód. A jakie są Wasze opinie o tym towarzystwie ubezpieczeniowym?

Przy okazji, podajemy link do ofert wybranych przez nas: kliknij.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 4 Ocena średnia: 3.8]

kategoria ubezpieczenia

Komentarze do 'Ubezpieczenia MTU – opinie, forum'

Subscribe to comments with RSS

 1. Rzecznik finansowy tak stwierdził, ale czyj rzecznik? Nie żaden rzecznik Ubezpieczonych tylko rzecznik MTU wobec tego wiarygodność co co tej rzekomo najniższej stopie reklamacji jest zerowa, bynajmniej dla mnie.

  sprawdzam

 2. Nie sądzę aby z przysłowiowego palca wyssał tę informację. Ni bój się, konkurencja czuwa i od razu zareagowaliby na kłamstwo.

  admin

 3. No to ja miałem pecha i znalazłem się w worku tych którzy złożyli reklamacje a do tego bezskutecznie. Wycena szkody przez to towarzycho to kpina, sprawą zajął się już mój prawnik.

  Axel

 4. A konkretnie, to dlaczego rzekomo kpina? Na czym opierasz to oskarżenie?

  admin

 5. Samochod ubezpieczony w MTU, samochód sprzeałam, poinformowałam ich o tym – wypowiedziałam umowę. jak grochem o ścianę, wezwania do zapłaty za niby dalsze ubezpieczenie przychodzą, nie reagują na moje uwagi.

  agawa

 6. Nie odpowiadają na maile wysyłane kilka razy w odstępach czasu. To jest ta rzekoma profesjonalna obsługa? Inne rzeczy też nie zapowiadają się ciekawie (głównie sprawa zniżki) ale poczekam zanim się wypowiem więcej.

  Kasia

 7. Miałem kolizję z winy drugiego kierowcy który był ubezpieczony w mTU własnie i daję pozytywa bo kalkulacja i likwidacja szkody przebiegła bezproblemowo. A sam jestem ubezpieczony gdzie indziej.

  wawrzyniec

 8. opłaciłem składkę OC 26.07.2018.Mam dowód wpłaty,że zostało wpłacone a ubezpieczenie mnie ściga z powodu zadłużenia.To nie moja wina,że agencja w której opłaciłem nie wysłała kasy.Już mam windykatora na karku a sprawa jak była nie wyjaśniona tak dalej jest.Jak im ufać?

  grzegorz

 9. Skoro masz potwierdzenie zapłaty składki u agenta to się nie przejmuj. Jak windykator będzie Cię nękał to zgłoś to na policję.

  admin

Skomentuj