Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

SKOK – Zgierz

komentarze 2

Ustaliliśmy, że na terenie Zgierza prowadzą działalność poniższe dwie Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe a dokładniej oddziały:

SKOK Stefczyka
Plac Jana Kilińskiego 1, 95-100 Zgierz
tel. 42 715 08 51

Skok Wesoła
ul. Długa 15, 95-100 Zgierz
tel. 42 717 74 80

A z kolei tutaj: Chwilówki Zgierz – pożyczki pozabankowe bez BIK zamieściliśmy kilka banerów ofertowych umożliwiających uzyskanie w Zgierzu pożyczek bez weryfikacji w BIK (a nawet bez weryfikacji zarobków), bez konieczności udawania się do tych firm pożyczkowych. Słyszeliśmy bowiem o tym, że wiele osób udaje się do SKOK licząc na pożyczkę bez BIK, co jest błędem bowiem instytucje te BIK weryfikują i to dość skrupulatnie, (prawie) jak banki i w ogóle jak banki to czynią. Warto o nich wspomnieć o bankach w Zgierzu jako o konkurencji SKOK-ów. Wszak miewają godne uwagi depozyty i kredyty w ofercie.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

19/10/2014

kategoria SKOK-i regionalnie

Komentarze do 'SKOK – Zgierz'

Subscribe to comments with RSS

  1. Gdzieś chyba w radio słyszałem, że odkąd Bankowy Fundusz Gwarancyjny gwarantuje wypłacalność lokat, to Skoki są zobowiązane do ostrzejszej weryfikacji pożyczkobiorców co się tyczy oczywiście także a nawet przede wszystkim BIK.

    Anonim

    23 Mar 15 08:32

  2. Są gwarantowane depozyty w SKOK. Chodziło zapewne o to, że skarb państwa musiał wypłacić deponentom mnóstwo pieniędzy (poniósł stratę).

    admin

    23 Mar 15 09:03

Skomentuj