Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

All money a BIK

komentarze 2

W poszukiwaniu pozabankowych pożyczek bez sprawdzania BIK, wiele osób pyta między innymi o to, czy pożyczki z All money S.A. są pożyczkami dostępnymi bez sprawdzania BIK. Usiłowałem więc wyczytać coś na ten tema na stronie internetowej ww. instytucji pożyczkowej, ale piszą tam tylko, że „elastycznie liczona zdolność kredytowa”. Co się za tym kryje, nie wiem.

Przekaz informacyjny na allmoney.pl pozostawia wiele do życzenia – uzupełnienia (w porównaniu do stron internetowych innych firm pożyczkowych). Omawiana firma chwali się ogólnikowo: „Wielka rewolucja w pożyczaniu!” i że „Oferujemy nową, wyższą jakość w zakresie udzielania pożyczek.” Informuje też, że nie pobiera prowizji za udzielenie pożyczki i że oferuje atrakcyjne oprocentowanie. No, tak, ale czy jest to atrakcyjne oprocentowanie nominalne czy rzeczywiste i ile wynosi? Ważne jest oprocentowanie rzeczywiste gdyż to RRSO informuje o całkowitym koszcie pożyczki. Wskaźnik ten podają na swych www firmy z chwilówkami przez internet, podaje Provident, podają oczywiście banki a All money nie podaje… Wiemy tylko tyle, że firma ta sprawdza dochody (bo oferuje pożyczkę na PIT).

Pożyczki pozabankowe bez BIK a dokładniej oferty, znajdziecie w poniższym zestawieniu. A jeżeli ktoś ma jakieś konkretne (jako pożyczkobiorca) informacje o pożyczkach All money, to zapraszam do pozostawienia komentarza do tego wpisu.

oferty chwilówek: tutaj

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

01/10/2014

Komentarze do 'All money a BIK'

Subscribe to comments with RSS

  1. ALL MONEY sprawdza BIK na 100%, jest to firma należąca do Pana Czarneckiego i za każdym razem weryfikuje BIK. Miałem okazje zobaczyć w przypadku kilku klientów umowy ALL MONEY-a, nie pamiętam jakie tam piszą oprocentowanie ale raty są horrendalne, jest to bardzo droga pożyczka, liczą sobie mega drogie ubezpieczenia i prowizje za udzielenie pożyczki. W sumie jest to pożyczka dla osób, które muszą pożyczyć pilnie środki a bank im nie udzieli kredytu, a np. potrzebują pieniędzy na leczenie kogoś bliskiego. W innych przypadkach nie wyobrażam sobie, żeby zaciągać tak drogą pożyczkę.

    poznaniak

    2 Paź 14 01:08

  2. To zapewne weryfikacja BIK jest tu o wiele mniej ostra niż w bankach pana Czarneckiego.

    admin

    2 Paź 14 07:57

Skomentuj