Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Banki Choszczno – kredyty, konta, lokaty

1 komentarz

Zgodnie z tytułem jest na tej stronie wykaz banków mających placówki w Choszcznie ale naszą intencją jest zwrócenie Państwa uwagi na internetowe zestawienie ofert do którego prowadzi odnośnik tutaj. Używając banerów ofertowych tam wklejonych mogą Państwo bez fatygowania się do banku uruchomić kredyt, założyć rachunek bankowy itp.

Bank Pekao SA
ul. Wolności 16, Choszczno

Bank Pekao SA Oddział I
ul. Bolesława Chrobrego 1, Choszczno

Bank Gospodarki Żywnościowej S.A. Oddział
ul. Bolesława Chrobrego 8 b, Choszczno

Bank Zachodni WBK S.A. Placówka Partnerska nr 1
ul. Wolności 6, Choszczno

Euro Bank S.A. Placówka
ul. Wolności 31, Choszczno

Getin Noble Bank
ul. Wolności 48 a, Choszczno

PKO Bank Polski, Oddział 1 w Choszcznie
ul. Bolesława Chrobrego 4, Choszczno

Gospodarczy Bank Spółdzielczy
Rynek 2, Choszczno

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 2 Ocena średnia: 4.5]

13/09/2014

kategoria banki regionalnie

1 komentarz do 'Banki Choszczno – kredyty, konta, lokaty'

Subscribe to comments with RSS

  1. Aby co niektórym osobom wybić z głowy nadzieje na bankowy kredyt, ten krótki wpis popełniam. zauważyłem bowiem na forach internetowych że sporo osób nie ma pojęcia o tym, że kredyt w banku nie jest dla każdego i to nie tylko hipoteczny ale nawet niewielka gotówkowa pożyczka też nie. Myślę że ten niniejszy wpis mój może zaoszczędzić sporo czasu osobom które nie mają zdolności kredytowej i nie będą tracić czasu na szukanie kredytu w banku, bo i tak żaden bank kredytu im nie da.

    Podstawowy warunek którego gdy nie spełniasz to nie startuj po kredyt, to stałe dochody. W praktyce najczęściej rozchodzi się o zatrudnienie na umowę o pracę i to na czas nieokreślony – jeżeli tym nie możesz się przed bankiem pochwalić, to zaoszczędź czasu sobie i bankowi. Nie tylko zresztą banki wymagają of kredytobiorcy zaświadczenia o dochodach, bo i chwilówki przez internet z firm pożyczkowych generalnie nie są osiągalne dla osób bezrobotnych albo ze zbyt niskimi zarobkami.

    Kolejna sprawa, to Biuro Informacji Kredytowej, w którym gromadzone są informacje o zobowiązaniach kredytowych wobec banków i wobec Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych. Jeżeli masz zaległe raty kredytu to na pewno jest o tym informacja w BIK i kredytu w banku nie uzyskasz. Nie uzyskasz też nowego kredytu gdy masz już inne, nawet jeżeli spłacasz je w terminie; nie uzyskasz gdy bank uzna że nie podołałbyś spłacie tego nowego kredytu. Wtedy możesz udać się po kredyt bez BIK na przykład do Providenta ale słono będzie Cię to kosztować, mam na myśli oprocentowanie rzeczywiste takich pożyczek dla zadłużonych osób.

    kazan

    9 Kwi 15 21:50

Skomentuj