Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Efektowny mail – oferta od nowego Komornika w Sandomierzu

komentarzy 6

Nad ranem w skrzynce mailowej zastałem:

Nazywam się Paweł Wilkołazki i pełnię funkcję Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Sandomierzu.
W dniu 01.02.2014 r. utworzyłem Kancelarię Komorniczą w Sandomierzu pod adresem 27-600 Sandomierz, ul. Kościuszki 6a pok.1, jest to nowa kancelaria, która jest nastawiona na ciągły rozwój oraz na współpracę z wierzycielami, którzy chcą kierować wnioski egzekucyjne do młodego i ambitnego zespołu.
Do tej pory pracowałem w Kancelarii komorniczej w Opatowie niemalże 9 lat, mam bardzo bogate doświadczenie egzekucyjne oraz doskonale znam teren zarówno powiatu opatowskiego, sandomierskiego, staszowskiego jak i ostrowieckiego również miasto Kielce i okolice. W ostatnim czasie pełniłem również funkcję zastępcy komornika po przeniesionym Komorniku w Nowym Targu – okres zastępstwa to pół roku samodzielnego prowadzenia kancelarii i opanowania wpływu i bieżących problemów związanych z prowadzeniem kancelarii komorniczej. W związku z czym teren Podhala bardzo dobrze jest mi znany, oprócz tego bardzo dobrze znam teren Lubelszczyzny, miasta Krasnystaw i okolice, Lublin i okolice, Zamość i okolice, Chełm i okolice oraz Kraśnik i okolice.

Kancelaria jest w nastawiona na pełną informatyzację, obecnie wdrażam systemy elektroniczne typu ZUS, Ognivo, CPD, oczywiście EPU, Cepik, elektroniczne przekazy itp.
Mój sposób prowadzenia postępowania egzekucyjnego opiera się często na czynnościach terenowych oraz zajęciach ruchomości lecz pozostawianie ich pod dozorem dłużnika, taki sposób wywierania presji jest często bardzo skuteczny. Uważam ponadto, iż podczas czynności terenowych mozna zdobyć dużo więcej informacji o dłużnik niż w wyniku uzyskiwania odpowiedzi z poszczególnych urzędów.
Ponadto pragnę zauważyć, iż na terenie miasta Sandomierz do tej pory nie powstała nowa kancelaria, natomiast istniejące nie mają możliwości prowadzenia spraw z wyboru wierzyciela, gdyż posiadają zaległości ponad półroczne.
Zwracam uwagę, iż ten mail nie jest w żaden sposób nastawiany na reklamę mojej działalności, stanowi jedynie informację o nowej Kancelarii komorniczej i proszę go tak traktować. Informacja o nowym Komorniku w Sandomierzu niebawem będzie figurowała na urzędowych wykazach.
adres witryny www.komorniksandomierz.pl
Z wyrazami szacunku Paweł Wilkołazki

I co Państwo powiecie?

Zwracam uwagę, iż ten mail nie jest w żaden sposób nastawiany na reklamę mojej działalności (…)

😉

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

09/02/2014

kategoria: komornik

Komentarze do 'Efektowny mail – oferta od nowego Komornika w Sandomierzu'

Subscribe to comments with RSS

 1. Zaraz odezwą się obrońcy tzw. „etosu zawodu”, że nie można się reklamować itp. itd., pierdu pierdu, a ja powiem tak – zajebiście. Bardzo dobrze, że pojawiają się komornicy którzy wiedzą że ich praca to także biznes, a nie tylko Boża Posługa oraz Etos Egzekucji Sądowej. Im więcej takich, tym szybciej leśne dziadki które zrobią wszystko żeby wierzyciel nawet nie zajrzał do akt sprawy odejdą na emeryturę.

  Jurek

  11 Lut 14 11:15

 2. Ja się z Tobą zgadzam…

  admin

  11 Lut 14 11:50

 3. „oraz zajęciach ruchomości lecz pozostawianie ich pod dozorem dłużnika, taki sposób wywierania presji jest często bardzo skuteczny.”

  Nie. Dalece bardziej skuteczne jest fizyczne pozbawienie dłużnika ruchomości.

  Sosna

  12 Lut 14 20:18

 4. Sosna, ale do zmiany dozoru trzeba mieć jednak jakieś przesłanki jeżeli ma to mieć ręce i nogi.

  Pallmall

  17 Lut 14 09:18

 5. Myślę, że nie bardzo. To coś w rodzaju policyjnego uzasadnionego podejrzenia popełnienia przestępstwa. Ma podejrzenie (w tym wypadku, że dłużnik ukryje, sprzeda przedmioty) i już.

  admin

  17 Lut 14 09:41

 6. jak pracował w opatowie to jest bestia nie człowiekiem

  Anonim

  19 Lut 14 22:44

Skomentuj