Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Zbigniew Gołębiowski, Rzeszów. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Rzeszowie Zbigniew Gołębiowski, NIP 6611471683, adres kancelarii: ul. Hetmańska 7/6, 35-045 Rzeszów, tel.: 17 859 31 04, e-mail: rzeszow.golebiowski@komornik.pl Zapraszamy do dodawania poniżej opinii na temat tego komornika.
Zbigniew Gołębiowski komornikiem jest od marca 2014 roku. Do zakładek „Licytacje” na jego firmowej stronie internetowej nie ma co (w tym momencie przynajmniej) wchodzić, bo nic tam nie ma – żadnych ogłoszeń.

17 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Zbigniew Gołębiowski, Rzeszów. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Zbigniew Gołębiowski, Rzeszów. Opinie.'.

 1. Ten komornik nie rozumie tego, że jak zniszczy komuś firmę to ten ktoś długu nie spłaci, bo zostanie pozbawiony możliwości zarobkowania. A prawo a raczej bezprawie polskie ustawowe sprzyja takim krótkowzrocznym typom. Przedsiębiorcy nie przysługuje kwota wolna od egzekucji ani na rachunku bankowym ani z dochodów, w żadnej formie. A Kaczyński chce jeszcze podnieść dwa razy płacę minimalną pracownikom. Trzeba będzie przenieść się do szarej strefy.

  boren

  10 Wrz 19 o 16:30

 2. W takich sytuacjach generalnie sprawdza się założenie nowego konta. Komornicy ponawiają szukanie kont zwykle nie częściej jak co 5-6 miesięcy więc to nowe konto może być miesiącami wolne. Dobre konta osobiste są tutaj a firmowe tutaj. Na koncie osobistym przysługuje kwota wolna także przedsiębiorcy.

  admin

  Administrator

  3 Cze 20 o 03:46

Skomentuj