Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Urszula Kuczyńska, Warszawa. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie Urszula Kuczyńska, adres kancelarii: al. Niepodległości 235/237 lok. 86, 02-009 Warszawa, tel.: 22 126 90 15, e-mail: kancelaria@komornikwarszawa.info Prosimy o opinie o tej kancelarii komorniczej.
Nie wiemy, od kiedy Urszula Kuczyńska jest komornikiem (brak informacji w internetowych bazach). Na stronie internetowej ma dział „licytacje” opatrzony datą 09.10.2013 r. a w nim tylko to: „W chwili obecnej nie ma żadnych obwieszczeń o licytacjach. Zachęcamy do bieżącego monitorowania zawartości tej strony.” czyli żadnych ogłoszeń licytacji ruchomości czy nieruchomości.

15 listopada, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Urszula Kuczyńska, Warszawa. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Urszula Kuczyńska, Warszawa. Opinie.'.

 1. To jak kancelaria komornicza widmo! Pomimo wielu próśb o kontakt, odpowiedź na pytanie – żadnej reakcji ze strony pani Kuczyńskiej. Ma to w wielkim poważaniu, ani mail, ani telefon. Szkoda na kopertę i znaczek, bo i tak nie odpowie. Nie wiem, jak załatwiane są sprawy u tej pani i czy w ogóle ?!

  Sebastian

  26 Cze 19 o 06:18

 2. O co tą panią komornik pytałeś? U komorników to częste takie nieodpowiadanie, chociaż maja obowiązek udzielić odpowiedzi, przynajmniej w niektórych sprawach.

  admin

  Administrator

  26 Cze 19 o 06:34

Skomentuj