Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Tomasz Sadzikowski, Warszawa. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy – Żoliborza w Warszawie Tomasz Sadzikowski, NIP 5671221222, adres kancelarii: ul. Potocka 4, 01-652 Warszawa, tel.: 22 412 50 77, e-mail: warszawa.sadzikowski@komornik.pl Zapraszamy do pisania opinii o kancelarii tego komornika i o nim samym.
Tomasz Sadzikowski został komornikiem w marcu 2010 roku. Na swej stronie internetowej nie publikuje w tym momencie żadnych licytacji (chodź ma zakładkę o nazwie „licytacje”).

19 października, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Tomasz Sadzikowski, Warszawa. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Tomasz Sadzikowski, Warszawa. Opinie.'.

 1. Pan komornik zaprzestał egzekucji jako że dłużnik ogłosil upadłośc. Czy to zgodnie z prawem? Czy sprawy za wyłudzenie też nie można zrobić skoro „upadł”? Prezes ma się świetnie, ostatnio kupił sobie nowe BMW.

  milo

  5 Sty 18 o 18:52

 2. Skoro ogłoszono upadłość dłużnika, to komornik nie może przeciwko upadłemu egzekucji prowadzić a praktyka przez lata pokazała, że rzadko kiedy choć część należności udaje się odzyskać wierzycielowi który nie jest uprzywilejowany w postępowaniu upadłościowym. Jednak sprawę karną oczywiście można założyć – wnieść zawiadomienie o wyłudzeniu. I może sąd skazać upadłego dłużnika (osobę fizyczną) lub członków zarządu w przypadku upadłej spółki na karę pozbawienia wolności z obowiązkiem naprawienia szkody pokrzywdzonemu wierzycielowi. I to że dłużnik jest upadły nie ma tu znaczenia. Oczywiście lepiej, żeby kara pozbawienia wolności została orzeczona w zawieszeniu – wówczas jest bat na skazanego; jeżeli nie naprawi szkody czyli nie zapłaci należności w okresie próby, to sąd może zarządzić wykonanie zawieszonej kary pozbawienia wolności.

  dozorca

  Administrator

  5 Sty 18 o 20:24

Skomentuj