Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Tomasz Perzanowski, Gdańsk. Opinie.

3 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Gdańsk–Północ w Gdańsku Tomasz Perzanowski, NIP 9570874605, adres kancelarii: ul. Korzeniowskiego 22B, 80-508 Gdańsk, tel.: 58 520 16 28, e-mail: gdansk.t.perzanowski@komornik.pl Zachęcamy Państwa do publikowania poniżej opinii na temat tego komornika i kancelarii.
Tomasz Perzanowski jest komornikiem od stycznia 2014 roku. Jak chodzi o licytacje, to na firmowej stronie internetowej ma zakładki poświęcone obwieszczaniu licytacji ale widnieje napis „aktualnie brak”.

3 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Tomasz Perzanowski, Gdańsk. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Tomasz Perzanowski, Gdańsk. Opinie.'.

 1. Dobra robota Panie Komorniku. egzekucja trwała trzy tygodnie, Najpierw zajęte konto wskazane przeze mnie i 1/3 długu ściągnięta, potem znalazł inne konto tego dłużnika i dokończył dzieła.

  mamoń

  24 Sty 18 o 11:09

 2. Witam, czy komornik może zająć pożyczkę> Pan Perzanowski ogołocił mnie ze wszystkich pieniędzy na koncie.

  Ali

  10 Lut 20 o 08:11

 3. Komornik może zając pożyczkę i ani chybi tego dokona gdy wpłynie na zajęte konto bankowe. Można tego uniknąć zakładając nowe konto (polecam dobre konta osobiste tutaj) i wskazując je firmie pożyczkowej do dokonania na nie przelewu pożyczki po czym usunąć te pieniądze z konta. Można też wziąć pożyczkę w gotówce do rąk (chyba jedyna pożyczka z komornikiem przyznawana w gotówce żywej to ta tutaj).

  admin

  Administrator

  10 Lut 20 o 08:30

Skomentuj