Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Roman Romanowski, Wrocław. Opinie

4 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu Roman Romanowski, adres: ul. Zielińskiego 39, 53-533 Wrocław, tel.: 71 795 66 79, e-mail: kancelaria@komornikwroclaw.pl Zachęcamy zarówno wierzycieli jak i dłużników z postępowań egzekucyjnych do wyrażania poniżej opinii na temat tego komornika. Roman Romanowski został komornikiem w lutym 2006 roku.

18 lipca, 2020

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Roman Romanowski, Wrocław. Opinie'

Subscribe to comments with RSS

 1. Komornik jak komornik, nie spodziewajcie się wyżyn skuteczności, jest jak każdy komornik, ograniczony procedurami sprzyjającymi dłużnikom. Konkretna firma windykacyjna poszukiwana, zna ktoś? Nie płacę więcej żadnych zaliczek.

  Ori

  25 Sie 20 o 19:26

 2. Dlaczego według Ciebie procedury egzekucyjne sprzyjają dłużnikom? Kilka lat temu owszem, sprzyjała im procedura zajęcia konta bankowego kiedy to zajęcie do banku jak i odpis zajęcia do dłużnika wysyłane były pocztą równocześnie. Często dłużnik otrzymywał odpis zajęcia szybciej niż bank zajęcie i dłużnik mógł zrobić unik – wybrać pieniądze z konta. Obecnie, dzięki wprowadzeniu kilka lat temu elektronicznego zajmowania rachunków bankowych, coś takiego raczej nie jest możliwe – bank ma polecenie zajęcia od komornika zanim komornik nada na poczcie odpis zajęcia do dłużnika.

  admin

  Administrator

  25 Sie 20 o 20:01

 3. Egzekucja jest bezskuteczna co mówi samo za siebie o skuteczności prawa egzekucyjnego. I komornika.

  Ori

  25 Sie 20 o 20:11

 4. A może dłużnik nie posiada żadnego majątku ani dochodów?

  admin

  Administrator

  25 Sie 20 o 20:42

Skomentuj