Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Roland Gapik, Warszawa. Opinie.

6 komentarzy

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Śródmieścia – Roland Gapik, NIP 7831553461, adres kancelarii: ul. Niecała 6/38, 00-098 Warszawa, tel.: 22 299 86 00, e-mail kancelaria@komornikgapik.pl Prosimy o wyrażanie opinii o tej kancelarii komorniczej i jej szefie.
Roland Gapik został komornikiem w maju 2016 roku. Na swojej firmowej stronie internetowej nie publikuje żadnych swoich licytacji tylko odsyła ogólnie do serwisu licytacje.komornik.pl na którym publikowane są obwieszczenia licytacji od wszystkich komorników.

29 listopada, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Roland Gapik, Warszawa. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Roland Gapik, Warszawa. Opinie.'.

 1. Nieskuteczny. Mam utopione 80 kawałków, firma mi ledwo zipie przez to. Pytanie, może ktoś jest zorientowany, czy pod zabezpieczenie takich wierzytelności dostanę kredyt na firmę?

  martin

  23 Lis 17 o 16:42

 2. Wykluczone, banków nie interesują takie nieściągalne „zabezpieczenia”. Bez zabezpieczeń najłatwiejszy kredyt firmowy jest chyba tutaj.

  admin

  Administrator

  23 Lis 17 o 18:48

 3. Ten komornik nastraszył mnie, że jak go nie wpuszczę albo nie będzie nikogo w domu to wyłamią drzwi i wejdzie z policją, czy tak można? Czy musze ich wpuszczać?

  Moli

  3 Sty 18 o 12:43

 4. Nie, nie musisz, sami wejdą, bo będzie z nimi także ślusarz biegły w otwieraniu drzwi bez klucza czyli w wyważaniu ich. Znaczy się, policja zapewne najpierw wezwie Cię do otwarcia drzwi dobrowolnie, a jak nie otworzysz, to będzie jak wyżej. Nie wiem jednak, czy może Cię spotkać jakaś kara za to, ze nie otworzyłeś tych drzwi dobrowolnie, czy jest na to jakiś paragraf. Może utrudnianie policji wykonywania służbowych czynności? Nie licz też na to, że zwrócą Ci za zniszczone drzwi, prawnie nie wchodzi to w grę.

  dozorca

  Administrator

  3 Sty 18 o 14:13

 5. ten komornik to straszny cham, nadużywa prawa i jest arogancki w stosunku do ludzi

  mike

  6 Maj 19 o 22:57

 6. Pomimo iż spłaciłam zadłużenie, wysłałam potwierdzenie przelewu, dzwoniłam, komornik pobrał mi ponownie środki z innego banku i nie uchylił zajęcia. W tym momencie przetrzymuje moje środki. Korespondencję i wezwania dostawałam na zły adres, pod którym nigdy nie mieszkałam.

  malinka

  2 Cze 20 o 11:30

Skomentuj