Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Piotr Mika, Bielsko-Biała. Opinie.

3 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bielsku-Białej Piotr Mika, NIP 9372302104, adres kancelarii: ul. Mostowa 1, 43-300 Bielsko-Biała, tel.: 33 816 80 45, adres e-mail: bielsko.biala.mika@komornik.pl Zapraszamy do publikowania poniżej opinii o tym komorniku.
Piotr Mika został komornikiem w 2013 roku. Zajrzałem na stronę internetową tego komornika i okazało się, że nie publikuje w tym momencie żadnych ogłoszeń licytacji nieruchomości ani ruchomości. Dziwne, bo kilku jego kolegów po fachu z Bielska-Białej publikuje w tym momencie po kilka ogłoszeń licytacji domów i mieszkań.

6 kwietnia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Piotr Mika, Bielsko-Biała. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Piotr Mika, Bielsko-Biała. Opinie.'.

 1. Każdy dłużnik który trafi na Mikę będzie miał jak u Pana Boga za piecem. Zerowa skuteczność egzekucji.

  japier

  16 Lis 19 o 17:54

 2. W ilu sprawach, w co najmniej 15-20? Czy w 1 sprawie? Jak w jednej albo w trzech to nic nie mówi. Chyba każdy komornik większość egzekucji umarza jako całkowicie bezskutecznych.

  admin

  Administrator

  16 Lis 19 o 18:17

 3. Do „japier”: Pierwszą sprawę u Miki też miałem w 70% bezskuteczną egzekucję ale po czynach jego się poznałem i zleciłem drugą która właśnie pozytywnie zakończył. Tak krawiec kraje jak mu materiału staje,czy jako to było. Ja mam wierzytelności firmowe i zasadę mam teraz taką, że najpierw sprawdzam klienta czy nie jest zadłużony, czy ma kapitał dopiero wtedy mogę sprzedać na termin zapłaty. ŻADEN komornik nie ściągnie z oszusta.

  Anonim

  2 Gru 19 o 16:24

Skomentuj