Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Piotr Kosztowniak, Wrocław. Opinie.

4 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Krzyków Piotr Kosztowniak, NIP 8961416697, adres kancelarii: ul. Wandy Rutkiewicz 9, 50-571 Wrocław, tel.: 71 307 44 33, e-mail: wroclaw.kosztowniak@komornik.pl Zachęcamy Państwa do publikowania poniżej opinii oo tym komorniku.
Piotr Kosztowniak został komornikiem w sierpniu 2015 roku. Ma na swojej firmowej stronie www dział poświęcony obwieszczeniom jego licytacji z podziałem na nieruchomości i ruchomości ale (przynajmniej w tym momencie) brak tam jakichkolwiek ogłoszeń.

28 listopada, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Piotr Kosztowniak, Wrocław. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Piotr Kosztowniak, Wrocław. Opinie.'.

 1. A czy nie jest aby tak że komornik otrzymuje elektronicznie z OGNIVO informację za każdym razem kiedy dłużnik założy nowy rachunek w banku?

  swetru

  11 Sty 18 o 15:08

 2. Nie, komornik musi za każdym razem wysłać zapytanie (które jest płatne).

  dozorca

  Administrator

  11 Sty 18 o 15:52

 3. Komornik zajął konto zus emeryturę mojego taty tylko dla tego że dłużnik ma tak samo na imię i nazwisko. Choć nie zgadza się adres. Miejscowość jest inna pod którą wcześniej komornik wysyłał cała korespondencję do prawdziwego dłużnika.ktora odbieralas żona Barbara. Dodam że mama moja o żona taty ma na imię całkiem inaczej. Czy komornik nie sprawdza danych w ZUS? Czy jeśli zgadza się imię i nazwisko to wystarczy by zająć środki? Czy tato który nigdy nie miał długów przez pomyłkę komornika ma oddać połowę emerytury za kogoś kto nie jest nawet rodziną? Czy zbieżność imienia i nazwiska nie weryfikuje się przed wszczęcie egzekucji?

  Urszula

  16 Maj 19 o 12:49

 4. Adres to swoją drogą ale przede wszystkim nr PESEL komornik powinien w zajęciu wskazać i ZUS powinien numery PESEL porównać przed zrealizowaniem zajęcia komorniczego. Tato powinien jak najszybciej zażądać komornika zwrotu pieniędzy dowodząc że nie jest dłużnikiem. Może też wystąpić z takim żądaniem do ZUS który nie dopełnił obowiązku czyli może wystąpić solidarnie przeciwko komornikowi i ZUS ale proponuję zacząć od komornika i informować w kolejnych komentarzach tutaj o efektach.

  dozorca

  Administrator

  16 Maj 19 o 13:23

Skomentuj