Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Piotr Janczyszyn, Koszalin. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Koszalinie Piotr Janczyszyn, NIP 2530141784, adres kancelarii: ul. Pocztowa 1/112, 75-017 Koszalin, tel.: 94 343 09 98 Zapraszamy do dodawania opinii o tym komorniku.
Piotr Janczyszyn został komornikiem w 2015 roku. Utworzył na swojej firmowej stronie internetowej zakładki do obwieszczania licytacji nieruchomości i ruchomości ale nic tam nie ma a dokładniej jest tylko jedno, od dawna nieaktualne obwieszczenie. tak to wygląda na chwilę sporządzania niniejszej notatki.

11 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Piotr Janczyszyn, Koszalin. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Piotr Janczyszyn, Koszalin. Opinie.'.

 1. Mam dość poważny problem z rodzicami – komornik ten chce im zabrać mieszkanie za długi firmowe. Sprawa jest już na etapie egzekucji, która ma się odbyć w grudniu tego roku. Poza tym twierdzę, że dług o który chodzi jest już przedawniony, ale nie wiem jak mogę pomóc rodzicom albo czy w ogóle można im pomóc. Szukam specjalisty w dziedzinie prawa komorniczego. Czy jesteście Państwo w stanie pomóc moim rodzicom?

  Hubert

  19 Lis 19 o 08:32

 2. Mogę sprawdzić czy dług jest przedawniony i jeżeli jako przedawniony został skierowany do egzekucji, to można ją wstrzymać. Musiałbym wiedzieć, kiedy dług został zasądzony i kiedy została wszczęta egzekucja.

  admin

  Administrator

  19 Lis 19 o 09:07

Skomentuj