Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Paweł Smołka, Katowice. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach Paweł Smołka, NIP 6422041444, adres kancelarii: ul.Kościuszki 4 lokal nr 7, 40-049 Katowice, tel. 32 757 24 10, e-mail: katowice2@komornik.pl Będziemy wdzięczni za dodane opinie o tym komorniku.
Paweł Smołka został komornikiem w sierpniu 2009 roku. W dziale „licytacje” na jego firmowej stronie internetowej widzimy aktualnie jedno obwieszczenie licytacji nieruchomości ale niepokoi brak obwieszczeń licytacji ruchomości.

1 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Paweł Smołka, Katowice. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Paweł Smołka, Katowice. Opinie.'.

 1. Skuteczny to komornik, nie bierze jeńców 😉 wiem, że moja dłużniczka próbowała dogadać się z nim na raty ale nic z tego, skasował ją w całości od razu. Ze mną się dogadała przed sprawą sądową i nic nie dotrzymała, z takimi trzeba zdecydowanie postępować.

  sorter

  4 Lis 19 o 17:42

 2. Komornik nawet nie ma prawa dogadywać się z dłużnikiem za plecami wierzyciela, w tym co rozłożenia spłaty na raty. W tym celu dłużnik musi zwrócić się do wierzyciela który może polecić komornikowi ograniczenie egzekucji np. poprzez zwolnienie wynagrodzenia albo konta bankowego albo i zawieszenie egzekucji.

  admin

  Administrator

  4 Lis 19 o 18:03

Skomentuj