Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Paweł Mazur, Kraków. Opinie.

4 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Krowodrzy Paweł Mazur, NIP 6572456129, siedziba kancelarii: ul. Gramatyka 4/2, 30-071 Kraków, tel.: 667 841 008, e-mail: krakow.mazur@komornik.pl Zapraszamy do wystawiania temu komornikowi opinii, poniżej.
Paweł Mazur został komornikiem w listopadzie 2014 roku. Na chwilę obecną nie ma sensu wchodzić na jego stronie internetowej do zakładki o licytacjach, bo żadnych ogłoszeń licytacji nie publikuje. Nie chce mu się publikować, czy nie prowadzi, tego nie wiemy.

6 października, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Paweł Mazur, Kraków. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Paweł Mazur, Kraków. Opinie.'.

 1. Mam dług w Niemczech powstały, dlaczego polski ten komornik go ściąga?

  otis

  12 Lis 17 o 10:49

 2. No dlatego, że komornik niemiecki nie może w Polsce działać. Nie ważne gdzie powstał dług; wierzyciel sądzi że masz majątek (konto w banku, dochody, mieszkanie) w Polsce, bo w Polsce mieszkasz więc skierował wniosek egzekucyjny w ręce polskiego organu egzekucyjnego czyli komornika.
  A gdybyś miał dług w Chinach albo w Japonii (wobec jakiegoś tamtejszego Azjaty), to uważasz, że powinien ścigać Cię chiński / japoński komornik? Wtedy przykładowo nic nie musiałbyś wynosić z domu, wszystko jasne…
  Kto wie, może niedługo będzie tak, że komornik z Niemiec tudzież innego państwa UE będzie mógł działać na terenie Polski. Kiedyś polski komornik np. z Gdańska nie mógł prowadzić egzekucji np. w Krakowie a teraz może.

  admin

  Administrator

  12 Lis 17 o 16:41

 3. Chciałbym spłacić Mazura, potrzebuję na już czyste konto i czyste zaświadczenie o dochodach. Czy istnieją pożyczki przyznawane osobom z zajęciem komorniczym? Potrzebuję około 6 tysięcy.

  Anonim

  9 Sty 20 o 17:36

 4. Są, najłatwiej z komornikiem o tą tutaj. Są też (obok wskazanej wcześniej) chwilówki tutaj – niższe ale można wziąć dwie czy trzy, wprost na konto bankowe (i komornik je sobie zajmie).

  admin

  Administrator

  9 Sty 20 o 17:57

Skomentuj