Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Olga Sawicka, Warszawa. Opinie.

8 komentarzy

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie Olga Sawicka, NIP 1251242385, siedziba kancelarii: ul. Młodzieńcza 1, 03-655 Warszawa, tel.: 22 100 83 90, e-mail: warszawa.sawicka@komornik.pl Zapraszamy do dopisywania poniżej Państwa opinii na temat pracy tego komornika i pracowników tej kancelarii.
Olga Sawicka została komornikiem sądowym w lutym 2016 roku. na stronie internetowej ma zakładkę „licytacje” ale w chwili obecnej brak tam ogłoszeń licytacji nieruchomości czy ruchomości.

19 listopada, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Olga Sawicka, Warszawa. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Olga Sawicka, Warszawa. Opinie.'.

 1. Kancelaria p. Sawickiej działa wbrew prawu
  . Zajęła mi konto bankowe bez powiadomienia i na dodatek 100%pensji zamiast 60% w mojemu przypadku za alimenty. Naliczyli mnie na niewyobrażalna kwotę a za swoje usługi bardzo dużo . Spłaciłem zaległości w całości po czym pomocnik p. Wnuk obiecał ze prześle pieniądze za alimenty jeszcze tego samego dnia.
  Minoł tydzień pieniądze jeszcze nie przelane. Kancelaria pani Sawickiej jest nie rzetelna do działań komorniczych!!!

  Oszukany

  3 Lut 18 o 23:04

 2. Gdzie pan spłacił? „alimenty to nie prezenty”. Przekroczone terminy nie znikają jak zamknie się oczy. Rozpoczęta egzekucja świadczeń periodycznych (tłumaczenie dla opornych: powtarzalnych okresowo, np. comiesięcznych) trwa, według woli wnioskodawcy. Frustracja dłużnika jest jego własnym problemem, zwłaszcza gdy wszczęcie egzekucji oparte było na przepisach prawa.

  Joanna K.

  10 Gru 19 o 02:27

 3. Bezprawne postępowanie to mało powiedziane. Jest to działanie bandyckie i złodziejskie. Zajęcie rachunków bankowych i grabież z nich, bo inaczej nie można tego nazwać, środków finansowych bez jakiejkolwiek wcześniejszej informacji o wszczętej egzekucji i tytule wykonawczym świadczyć może tylko o braku profesjonalizmu tej osoby i stawia pod znakiem zapytania jej przygotowanie zawodowe do wykonywania tak odpowiedzialnej pracy. Rozpoczynanie działalności w sposób z epoki stalinizmu nie wróży tej Pani powodzenia na przeszłość. Powiedzenie, że ” nosił wilk razy kilka… ponieśli i wilka”powinno być przestrogą, a nie sztandarem bezprawnego postępowania. Nie pozostaje mi nic innego jak podjąć wszelkie działania prawne by raz na zawsze ukrócić to bezprawie w tej kancelarii. Nie pozostawiajcie takich spraw samym sobie. Trzeba reagować na łamanie prawa przez tych, którzy powinny go przestrzegać w pierwszej kolejności.

  Zbulwersowany

  18 Wrz 18 o 12:49

 4. „powodzenia na PRZESZŁOŚĆ” to może faktycznie nic nie „wróżyć”, bo od tego jest historia i stenogramy. Kim jesteś, żeby oceniać przygotowanie zawodowe wykształconego człowieka, na którego nie ma żadnych skarg – poza ‚pożal się boże’ – zajęciem kilku rachunków bankowych nieuczciwych ludzi? Uważasz, że najpierw powinieneś ‚super trybem’ otrzymać powiadomienie? A może pochwal się rodzajem egzekucji, której jesteś eeee……. „BOHATEREM”…. – ALIMENTY?? – nie płacisz na własne dziecko, maltretowałeś rodzinę i teraz kumulujesz frustrację na komorniku-kobiecie?
  🙂

  Joanna K.

  10 Gru 19 o 02:15

 5. @Zbulwersowany ale tak obecnie działa zajmowanie kont bankowych odkąd procedura jest elektroniczna. najpierw zajęcie a dopiero później przychodzi do dłużnika powiadomienie. Tak jest od dwóch lat. Skoro już posprawdzała i pozajmowała konta (konto) to otwórz sobie nowe, polecam zwłaszcza te tutaj – bardzo rzadko komornicy ponownie sprawdzają w OGNIVO czy dłużnik założył nowe konto.

  admin

  Administrator

  21 Wrz 18 o 03:57

 6. Nie wiem o co chodzi zabiera kase z konta, potem oddaje i tak w kolo. Smiech na sali. Moze ktos.mi to wytlumaczy o co tam chodzi. Pieniadze za wynagrodzenie i tak co pare miesiecy.

  Anonim

  3 Kwi 19 o 13:33

 7. Już tłumaczę: chodzi o to, żeby nie mieć długów. Wtedy nie będą występowały opisane ‚i tak w koło’ problemy. Tylko tyle.

  Joanna K.

  10 Gru 19 o 02:18

 8. Łatwo powiedzieć „nie mieć długów” tak jakby każdy dłużnik był winien. Niektórym powinęła się noga a chcieli dobrze i nie mieli zamiaru zadłużyć się.

  niewinien

  10 Gru 19 o 11:06

Skomentuj