Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Michał Ściera, Mysłowice. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Mysłowicach Michał Ściera, adres: ul. Stanisława Wyspiańskiego 3/3, 41-400 Mysłowice, tel.: 32 750 48 00, e- mail: michal.sciera@komornik.pl Prosimy wierzycieli oraz dłużników z postępowań egzekucyjnych o zamieszczanie pod spodem opinii o tym komorniku jak też o jego pracownikach. Nie wiemy od kiedy Michał Ściera jest komornikiem ale wiemy że urodził się w 1990 roku.

9 lutego, 2020

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Michał Ściera, Mysłowice. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS

 1. Taki młody a już omija prawo, zapewne wyssał to z mlekiem mamusi; blokuje konta bankowe i zabiera pieniądze bez uprzedzenia. Gdzie to zgłosić? I z innej beczki, czy są konta niedostępne dla komorników?

  fami

  18 Mar 20 o 22:01

 2. Nie omija, bo tak to działa że najpierw konto jest zajęte a dopiero po tym dłużnik otrzymuje zawiadomienie. Nie ma kont niedostępnych dla komorników ale jeżeli niedawno Ci zajął wskutek poszukiwania w bankach, to prawdopodobnie w ciągu kolejnych kilku miesięcy nie wznowi poszukiwań. Oznacza to, że jeśli teraz otworzysz sobie konto w innym banku to długo się o tym nie dowie. Dobre konta osobiste są tutaj a konta firmowe tutaj. Otworzyć można online.

  admin

  Administrator

  19 Mar 20 o 07:42

Skomentuj