Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Michał Plaza, Kielce. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kielcach Michał Plaza, NIP 9591589318, adres kancelarii: ul. Warszawska 49/49, 25-531 Kielce, tel.: 41 243 69 00, e-mail: kancelaria@kielcekomornik.eu Zachęcamy Państwa do publikowania pod spodem opinii o tym komorniku.
Michał Plaza komornikiem został w maju 2015 roku. Komornik ten nie ogłasza na swej stronie www żadnych licytacji w swoich sprawach, tylko odsyła ogólnie do serwisu ogólnopolskiego licytacje.komornik.pl

12 lutego, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Michał Plaza, Kielce. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Michał Plaza, Kielce. Opinie.'.

 1. Ta kancelaria komornicza to porażka. Zażądali zaliczki chyba ze 300 złotych, nie odzyskali nawet jednego grosza od dłużnika. Dowiadywałem się, że pobieranie od wierzyciela takich zaliczek to standard także u innych komorników. Pobrawszy taką zaliczkę już nie musza nic robić i chyba niewiele robią. Ja to widzę tak, że zaliczka pobrana a robota niewykonana czy mam szanse odzyskać ją – od komornika?

  szopek

  9 Wrz 19 o 17:42

 2. Dłużnik prawdopodobnie nie posiadał majątku albo posiadał ale ukryty którego komornik nie może znaleźć albo przepisany na kogoś bliskiego. Jeżeli dłużnik nie pracuje oficjalnie albo pracuje oficjalnie na stawce minimalnej, nie posiada na siebie samochodu, nieruchomości, na koncie bankowym, nie ma środków, wyposażenie mieszkania nie przedstawia wartości handlowej, nie przysługuje mu nadpłata podatku, nie ma wierzytelności o osób / firm trzecich, to komornik z niego długu nie ściągnie. Bezskuteczne postępowania egzekucyjne stanowią większość.
  Komornik pobiera zaliczki na czynności za które musi on zapłacić. Komornik informuje wierzyciela o dokonanych czynnościach i ustaleniach. Jeżeli ma pan wątpliwości, to proszę zażądać od komornika szczegółowego rozliczenia zaliczek. Zaliczki nie stanowią wynagrodzenia komornika i nie podlegają zwrotowi przez komornika.

  admin

  Administrator

  9 Wrz 19 o 21:51

Skomentuj