Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Michał Jędryszek, Warszawa. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy – Żoliborza w Warszawie Michał Jędryszek, NIP 8121837439, adres kancelarii: ul. Mickiewicza 32a lok 3, 01-616 Warszawa, tel.: 22 258 56 52, e-mail: warszawa.jedryszek@komornik.pl Prosimy wierzycieli i dłużników o zamieszczanie poniżej opinii o tym komorniku i pracownikach jego kancelarii.
Michał Jędryszek komornikiem został w marcu 2017 roku. Na jego stronie internetowej w zakładce „licytacje” jest pusto – żadnych ogłoszeń licytacji (na ten moment).

23 października, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Michał Jędryszek, Warszawa. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Michał Jędryszek, Warszawa. Opinie.'.

 1. Proszę o wskazówki, od znajomej osoby dostalam info o licytacji mieszkania jej ciotki, jest zdewastowane i puste, nie ma pradu, wody, gazu, nie ma warunków nawet do pomieszkiwania. Zglosilam sie do kancelarii komornika w celu uzyskania informacji, operat szacunkowy zawiera nieaktualne zdjecia (sprzed dewastacji), bo robiony był ponad rok temu, a pracownik kancelarii informuje o 7 osobach zamieszkalych i tyluż zameldowanych.Nie dziwne ,że nie było chetnego na pierwszej licytacji generalnie mam wrażenie ,że za wszelką cenę chcą zniechęcić. A ja mam kontakt ze znajomą tej rodziny, która dysponuje kluczami i informacjami, że nikt tam nie mieszka, bo po prostu się tam nie da mieszkać !! Będę to mogła obejrzec -dzieki uprzejmości znajomej, bo pracownik komornika twierdzi ,że moge tam pojechac i jezeli mi ktos z 7 osób otworzy to wejdę -czy to mozliwe,że oni nie posiadają wiedzy aktualnej??na wszelki wypadek wykonam zdjęcia. I moja obawa-czy jeżeli jest to ustawione, bo znajomy komornika chce przejąc nieruchomosc i jakims cudem , zamieszka tam ktos , nawet bezdomny namówiony przez osobe zainteresowana , to co wtedy ? eksmisja? czy komornik bawiłby sie w takie rzeczy ? dlaczego udzielają nieprawdziwych informacji? jak sie ustrzec ?-zdjęcia??

  Barbara

  1 Gru 17 o 12:41

 2. Tak, to możliwe że komornik nie ma aktualnych informacji. Art. 951. KPC: Jeżeli w stanie nieruchomości pomiędzy sporządzeniem opisu i oszacowania a terminem licytacyjnym zajdą istotne zmiany, na wniosek WIERZYCIELA lub DŁUŻNIKA może nastąpić dodatkowy opis i oszacowanie. Musiałaby Pani nakłonić do tego wierzyciela lub dłużnika, tzn. jeśli Pani uważa, że po dewastacji mieszkanie jest mniej warte niż oszacowano.
  Oczywiście nie wiem, czy komornik ma w tym interes żeby zniechęcić licytantów. Komornik ani jego hipotetyczny znajomy nie ma jednak prawa tam kogokolwiek zameldować, bo przecież mieszkanie wciąż należy do dłużniczki.

  dozorca

  Administrator

  1 Gru 17 o 14:08

Skomentuj