Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Michał Giżewski, Wrocław. Opinie

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu Michał Giżewski, adres: ul. Legnicka 62c/118, 54-204 Wrocław, tel.: 885 581 002, e-mail: wroclaw.gizewski@komornik.pl Zachęcamy zarówno wierzycieli jak i dłużników z postępowań egzekucyjnych do wyrażania poniżej opinii na temat tego komornika. Michał Giżewski komornikiem został w listopadzie 2018 roku.

17 lipca, 2020

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Michał Giżewski, Wrocław. Opinie'

Subscribe to comments with RSS

 1. Głupio robi dla wierzyciela i dla siebie samego: zaproponowałem spłacanie długu na raty z czego autentycznie miałem zamiar wywiązać się i żeby nie zajmował konta. Giżewski jednak pozajmował co mógł a ja w takiej sytuacji kończę oficjalne prowadzenie firmy i przechodzę do „podziemia” i nic mu nie spłacę i nic ode mnie nie odzyska.

  Anonim

  13 Wrz 20 o 09:28

 2. Komornik nie jest uprawniony do zawierania z dłużnikiem tego typu porozumień bez zgody wierzyciela. Komornik zajął Ci konto? Załóż kolejne konto; komornicy szukają kont dłużnika średnio raz na 5-6 miesięcy a często w ogóle nie ponawiają poszukiwań. Dobre konta osobiste są tutaj a firmowe tutaj.

  admin

  Administrator

  13 Wrz 20 o 20:34

Skomentuj