Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Michał Adamiecki, Tychy. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Tychach Michał Adamiecki, adres: ul. Begonii 4a, 43-100 Tychy, tel.: 32 780 24 02, e-mail: tychy.adamiecki@komornik.pl Zachęcamy zarówno wierzycieli jak i dłużników z postępowań egzekucyjnych, do dodawania pod spodem opinii o tym komorniku; z rzetelnych opinii mogą skorzystać inne osoby. Nie podano, od kiedy Michał Adamiecki jest komornikiem ale wiemy, że urodził się w 1986 roku.

20 listopada, 2019

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Michał Adamiecki, Tychy. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS

 1. Skoro urodził się w 1986 roku, to jego staż jako komornika jest (na dzień dodawania tego komentarza czyi listopad 2019 roku) raczej krótki a już świetnie sobie radzi – dochody komornika Adamieckiego za rok 2018 z tytułu prowadzenia kancelarii komorniczej to około 430 tysięcy złotych, jak wynika z jego oświadczenia majątkowego.

  Anonim

  Administrator

  20 Lis 19 o 09:24

 2. Wysłałem do komornika Adamieckiego wniosek o egzekucję roszczenia. Odpisał mi, że musi mieć klauzulę wykonalności, przy czym w moim przypadku kpc mówi tylko o prawomocności postanowienia, któremu nie nadaje się już klauzuli i na tej podstawie prowadzi się egzekucje (taki to niedouczony komornik). Żeby było mało jego konfabulacji to napisał że wniosek egzekucyjny był nie podpisany, ale jak zwrocił mi wszystkie dokumenty to okazało się, że jednak był podpisany.
  Ps.Ta wczesniejsza opinia to chyba jego własna albo żony/ córki co u niego pracuje…NIE POLECAM!

  No To

  28 Lis 19 o 12:39

Skomentuj