Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Mariusz Posak, Warszawa. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Woli w Warszawie Mariusz Posak, NIP 7722094586, ul. Banderii 4/81, 01-164 Warszawa, tel./fax: 22 632 14 33, e-mail: warszawa.posak@komornik.pl Prosimy zarówno wierzycieli jak i dłużników o opinie o tym komorniku.
Mariusz Posak został komornikiem sądowym w 2013 roku. Nie wiadomo po co utworzył na swej stronie internetowej zakładkę o obwieszczeniach licytacji skoro nic w niej nie ma i odsyła gdzie indziej. Komorników tak podchodzących do tematu licytacji (i w ogóle egzekucji z ruchomości i nieruchomości?) jest chyba większość; takie podejście nieco dyskredytuje komornika, przynajmniej jak o mnie chodzi.

29 września, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Mariusz Posak, Warszawa. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Mariusz Posak, Warszawa. Opinie.'.

 1. Jako wierzyciel wraz z komornikiem udaliśmy się na zabezpieczenie ruchomosci do dłużnika, udało się zająć kilka rzeczy. Po ok. 2 miesiącach komornik olewa sprawę nawet nie chce telefonicznie rozmawiać i nie wiem czy był rzeczoznawca bo nic komornik sam nie oszacowal. Pytanie moje takie ile czasu trzeba czekać i czy ma określone ilość dni na oszacowanie czy wezwanie rzeczoznawcy .

  dyzio

  22 Lis 17 o 17:19

 2. Proszę złożyć wniosek o wyznaczenie terminu licytacji. Komornik sam może oszacować ruchomości.

  dozorca

  Administrator

  22 Lis 17 o 18:14

Skomentuj