Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Mariusz Grabowski, Częstochowa. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Częstochowie Mariusz Grabowski, NIP 6491826823, adres kancelarii: ul. Żwirki i Wigury 6/14 Lokal 1, Pawilon A, 42-200 Częstochowa, tel.: 34 365 66 80, e-mail: czestochowa4@komornik.pl Zachęcamy do publikowania rzetelnych opinii o tym komorniku.
Mariusz Grabowski komornikiem jest od lipca 2010 roku. Ma swojej firmowej stronie internetowej zakładkę „licytacje nieruchomości” oraz „licytacje nieruchomości” ale zamiast publikować w nich ogłoszenia, to tylko podaje numer telefonu pod którym udziela informacji.

8 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Mariusz Grabowski, Częstochowa. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Mariusz Grabowski, Częstochowa. Opinie.'.

 1. Posiadam prawomocny wyrok sądowy, zasądzający na moją rzecz odszkodowanie w wysokości 60.000 zł (sześćdziesiąt tysięcy), zwrot kosztów sądowych oraz comiesięczną rentę wysokości 200 zł. Sprawy nie kierowałem jeszcze do komornika, dłużnik mieszka w Częstochowie. Pytanie z mojej strony, czy polecicie naprawde skuteczną firmę windykacyjną? O komorniku Grabowskim dobre rzeczy słyszałem od znajomego ale komornik to komornik, ma przepisy i procedury poza które nie wyjdzie.

  niezdecydowany

  29 Wrz 19 o 08:24

 2. Moim zdaniem należy najpierw skierować wierzytelność do egzekucji komorniczej skoro jest już zasądzona. Być może komornik wyegzekwuje dług a w takim przypadku wierzyciel nie poniesie żadnych kosztów. W przeciwieństwie do windykacji albo sprzedaży wierzytelności. Patrząc wstecz możemy odnotować też, że komornicy są skuteczniejsi od firm windykacyjnych o ile oczywiście dłużnik ma jakiś majątek, dochody. Jeżeli nie, to (bardzo) twarda windykacja niektórych skutecznie zmiękcza ale jest to w wielu przypadkach długi okres czasu bo przecież nie chcemy stosować gangsterskich metod, prawda? No, prawda, czy nie? Widzę, że Pan nic nie mówi to pewnie nie ma Pan nic przeciwko. Tylko że jak coś się stanie, to firma windykacyjna odpowiadać będzie, a Pan się wymiga od odpowiedzialności zeznając, że nie wiedział, że zleca windykację gangsterom, wszak firma jest zarejestrowana.

  admin

  Administrator

  29 Wrz 19 o 09:54

Skomentuj