Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Marek Winnicki, Koszalin. Opinie.

1 komentarz

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Koszalinie Marek Winnicki, ul. Szymanowskiego 14, 75-573 Koszalin tel. 94 342 24 60, e-mail koszalin2@komornik.pl Czekam na Wasze opinie o tym komorniku. Założyłem o nim temat gdyż prowadzi moją sprawę i rozmawiałem wczoraj telefonicznie z nim albo z pracownikiem.
Przypomniałem o możliwości którą mają od pewnego czasu komornicy a mianowicie wezwania dłużnika do wyjawienia majątku przed komornikiem. Jak dotąd bowiem, choć sporo czasu w egzekucji upłynęło, komornik nie korzystał z tego swego uprawienia. Przy okazji, przejrzałem stronę internetową komornika Marka Winnickiego i trzeba przyznać, że pozytywnie zaskakuje na tle witryn innych komorników z obszaru całej Polski. Konkretnie chodzi o całkiem sporą liczbę licytacji (zarówno nieruchomości jak też ruchomości) ogłaszanych na stronie internetowej. Tyle na razie ode mnie, czekam na Wasze komentarze – opinie.

18 lipca, 2017

kategoria komornicy

1 komentarz do 'Komornik Marek Winnicki, Koszalin. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Marek Winnicki, Koszalin. Opinie.'.

  1. Komornik jak komornik, najchętniej zająć konto w banku i pensję albo emeryturę oraz nadpłatę podatku w skarbówce. Do wizyty u dłużnika już nie taki chętny ale inni komornicy nie lepsi pod tym względem.

    x

    20 Lip 17 o 19:01

Skomentuj