Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Marek Cichosz, Gdańsk. Opinie.

4 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Marek Cichosz, NIP 5782434694, adres kancelarii: Jaśkowa Dolina 6/1A, 80-252 Gdańsk, tel.: 58 765 08 25, e-mail: kancelaria@komornik.gda.pl Prosimy o wystawianie opinii temu komornikowi i jego pracownikom, na dole strony.
Marek Cichosz został komornikiem w kwietniu 2010 roku. Zakładka o nazwie „licytacje” którą ma na swej stronie internetowej, jest zupełnie pusta (w momencie gdy pisana jest niniejsza wzmianka).

28 grudnia, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Marek Cichosz, Gdańsk. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Marek Cichosz, Gdańsk. Opinie.'.

 1. Komornik Cichosz – zero skuteczności w tym inicjatywy własnej, za top na pewno lubiany jest przez dłużników.

  szkodagadać

  22 Maj 19 o 11:12

 2. A czego oczekujesz w ramach tej, jak napisałem, własnej inicjatywy komornika? Komornik ma określone narzędzi i procedury. To Ty jako wierzyciel powinieneś wskazać komornikowi majątek dłużnika skoro komornik nie natrafił w ramach przeprowadzonych zapytań i czynności, jeżeli w ogóle coś ten dłużnik ma.

  admin

  Administrator

  22 Maj 19 o 11:42

 3. Tak uwielbiam go wyzerowal mi konto. Tak z ciekawości, czy zająłby też pożyczkę która wpłynie na konto jeżeli będzie wiedział że to pożyczka?

  444

  8 Kwi 20 o 18:48

 4. Zajmie pożyczkę na koncie nawet wiedząc że to pożyczka i ma do tego prawo. Możesz go „obejść” w taki oo sposób, że założysz konto w innym banku i podasz je firmie pożyczkowej żeby na to konto przelała pożyczkę. Ryzyko że komornik zajmie to nowe konto w przeciągu powiedzmy dwóch tygodni jest poniżej jednego procenta i przez ten czas zdążysz ją wypłacić czy tam wydać na coś. Fajne (przez internet zakładasz) konta osobiste są tutaj. A szybkie pożyczki (także osobom z komornikiem przyznawane) przez internet są tutaj.

  admin

  Administrator

  9 Kwi 20 o 08:32

Skomentuj