Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Marek Bidziński, Warszawa. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi Północ w Warszawie Marek Bidziński, NIP 6641265014, adres kancelarii: ul. Brzeska 2 (V piętro), 03-737 Warszawa, tel. 22 870 01 75, 22 870 60 33, e-mail: warszawa.bidzinski@komornik.pl Prosimy o wyrażanie opinii o tym komorniku, poniżej.
Marek Bidziński działalność komornika sądowego rozpoczął w styczniu 2002 roku. Na jego stronie internetowej czytamy między innymi że „kancelaria zatrudnia praktyków z długoletnim stażem oraz młodych prawników.”. A mnie się nie bardzo podoba to, że (przynajmniej na dzień dzisiejszy) nie publikuje na swej www żadnych licytacji ruchomości, jedynie licytacje nieruchomości.

28 września, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Marek Bidziński, Warszawa. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Marek Bidziński, Warszawa. Opinie.'.

 1. Mam mieszkanie w kredycie bankowym – zajęcie komornicze jest możliwe?

  CIchy

  2 Paź 17 o 22:18

 2. Czyli chodzi o sytuację, w której jakiś inny niż bank wierzyciel wnosi o zajęcie tej skredytowanej nieruchomości. Nie ma problemu, komornik może takie mieszkanie zająć i prowadzić egzekucję z takiej nieruchomości, zlicytować. Bank który ma na mieszkaniu zabezpieczenie hipoteczne (jako zabezpieczenie kredytu) będzie korzystał z pierwszeństwa zaspokajania w egzekucji do wysokości kwoty hipoteki, przed tym innym wierzycielem egzekwującym.

  dozorca

  Administrator

  3 Paź 17 o 09:50

Skomentuj