Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Marek Bednarski, Gliwice. Opinie.

4 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gliwicach Marek Bednarski, adres: ul. Ignacego Daszyńskiego 8/15, 44-100 Gliwice, tel.: 720 765 313, e-mail: gliwice.bednarski@komornik.pl Prosimy wierzycieli oraz dłużników z postępowań egzekucyjnych o dodawanie pod spodem opinii o tym komorniku. Nie wiemy od kiedy Marek Bednarski jest komornikiem, urodził się w 1978 roku.

27 listopada, 2019

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Marek Bednarski, Gliwice. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS

 1. Witam, mam pytanie. Komornik ten prowadzi egzekucję wobec mnie. Czy mogę otworzyć firmę, czy będę miała jakieś ulgi od komornika?

  nana

  11 Lut 20 o 22:13

 2. Firmę może Pani otworzyć ale żadnych ulg w egzekucji nie będzie. Na koncie firmowym nawet kwota wolna nie przysługuje ale może Pani używać konta osobistego zamiast firmowego, bo na osobistym nawet przedsiębiorcy przysługuje kwota wolna. Dobre konta osobiste są tutaj.

  admin

  Administrator

  12 Lut 20 o 08:24

 3. Dziękuję za odpowiedź i mam jeszcze jedno pytanie, jak często komornicy szukają nowych kont dłużnika w trakcie egzekucji, czy banki informują ich o nowym koncie dłużnika?

  nana

  12 Lut 20 o 11:17

 4. Gdy poszuka kont na początku egzekucji, to później zwykle nieprędko ponawia szukanie, z moich licznych doświadczeń (jako wierzyciela) wynika, że nie częściej jak co około pół roku. Nie,banki same z siebie nie informują komornika o założeniu przez dłużnika konta.

  admin

  Administrator

  12 Lut 20 o 11:51

Skomentuj