Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Marcin Różycki, Kraków. Opinie

4 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie Marcin Różycki, adres: ul. Beliny-Prażmowskiego 25/3, 31-542 Kraków, tel.: 12 410 59 65, e-mail: krakow.rozycki@komornik.pl Zachęcamy zarówno wierzycieli jak i dłużników z postępowań egzekucyjnych do wyrażania pod spodem opinii na temat tego komornika. Marcin Różycki komornikiem jest od czerwca 2009 roku.

13 lipca, 2020

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Marcin Różycki, Kraków. Opinie'

Subscribe to comments with RSS

 1. „kreatywny” komornik ten pan Różycki. Wysyła zajęcia na dwa konta, na każde całość z nakazu zapłaty czyli ma zamiar zainkasować dwukrotność długu!

  cotojest

  13 Sie 20 o 16:45

 2. Prawidłowo czyni. Komornik wysyłając zajęcia kont nie wie, czy na koncie jednym czy drugim są środki i w jakiej kwocie. Jeżeli ściągnie więcej niż wynosi dług, to zwróci dłużnikowi nadwyżkę.

  admin

  Administrator

  13 Sie 20 o 16:51

 3. I może zająć wszystkie konta dłużnika, jeżeli miałby ich powiedzmy – pięć?

  cotojest

  13 Sie 20 o 17:14

 4. Może zająć wszystkie konta dłużnika niezależnie od ich liczby. jednak komornicy zazwyczaj nie częściej jak raz na jakieś pół roku szukają kont dłużnika o ile w ogóle ponawiają poszukiwania (wierzyciel musi ponownie wpłacić zaliczkę na ten cel jeżeli chce ponownych poszukiwań). Można więc, po tym jak komornik szukał kont na początku postępowania egzekucyjnego, otworzyć nowe konto które miesiącami pozostanie nienamierzone… Korzystne konta osobiste są tutaj a konta firmowe tutaj (zakładane przez internet).

  admin

  Administrator

  14 Sie 20 o 06:38

Skomentuj