Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Marcin Łaniewski, Szczecin. Opinie.

3 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie Marcin Łaniewski, NIP 9551838956, adres kancelarii: ul. Ku Słońcu 32, 71-080 Szczecin, tel.: 91 433 37 30 Zapraszamy wierzycieli i dłużników do dodawania poniżej opinii o tym komorniku i jego kancelarii.
Marcin Łaniewski został komornikiem w 2013 roku. Publikuje na swej stronie internetowej obwieszczenia licytacji zarówno nieruchomości jak i ruchomości.

25 grudnia, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Marcin Łaniewski, Szczecin. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Marcin Łaniewski, Szczecin. Opinie.'.

 1. Szkoda że nie trafiłem na tego komornika wcześniej. Bardzo skuteczny.

  Anonim

  9 Gru 19 o 14:08

 2. Mam pytanie, czy jeżeli mam zajęte konto to mam prawo założy nowe? Spotkałem się z opinią że nie wolno? Rozumiem że to nowe konto nie zostanie automatycznie zajęte też?

  ira

  4 Maj 20 o 16:57

 3. Bzdura, dłużnik ma prawo założyć nowe konto. Bank nie dowie się o tym koncie dopóki ni wyśle zapytania do tego banku, wówczas bank mu odpowie. Takie zapytania (realizowane przez OGNIVO) komornicy wysyłają na początku egzekucji a później już rzadko, co 5-6 miesięcy (oczywiście nie jest to reguła). Korzystne konta osobiste zakładane bez wychodzenia z domu są tutaj a firmowe tutaj przy czym proponuję nie likwidować dotychczasowego konta żeby komornika nie sprowokować do poszukiwań nowego.

  admin

  Administrator

  4 Maj 20 o 17:10

Skomentuj