Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Marcin Głowacki, Łódź. Opinie.

5 komentarzy

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Widzewa w Łodzi Marcin Głowacki, adres: ul. Kopcińskiego 69/71, 90-032 Łódź, tel.: 42 209 37 43, e-mail: lodz.glowacki@komornik.pl Prosimy o wpisywanie poniżej Państwa (wierzycieli ale też dłużników) opinii o tym komorniku. Marcin Głowacki został komornikiem w sierpniu 2012 roku. Na swojej stronie internetowej nawet nie ma działu „licytacje”. Może to i „lepiej” niż gdyby taki dział był a w nim pusto, tak jak to wygląda na strona internetowych wielu innych komorników (ale na szczęście nie wszystkich).

21 października, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Marcin Głowacki, Łódź. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Marcin Głowacki, Łódź. Opinie.'.

 1. Napisał do mnie że zajmuje wierzytelności z rachunku bankowego. Co to za wierzytelność?

  momo

  17 Sty 18 o 23:11

 2. Jest to ulubiona czynność komornika w postępowaniu egzekucyjnym, obok zajęcia wynagrodzenia za pracę. No, komornik wysyła do banku zajęcie konta dłużnika i bank ma obowiązek ściągnąć z konta środki i przelać na konto komornika. Odpis zajęcia wysyła komornik dłużnikowi. Niestety (dla wierzyciela) bywa tak, ze dłużnik prędzej otrzyma pismo – odpis zajęcia swojego (internetowego) konta niż bank otrzyma / wykona zajęcie i tym sposobem dłużnik ma czas na wyprowadzenie środków zanim nastąpi zajęcie.

  saryjusz

  18 Sty 18 o 09:29

 3. Odkąd komornicy wysyłają do banków zajęcie drogą elektroniczną to dłużnik już nie ma szans mieć odpis szybciej niż bank zajęcie.

  dozorca

  Administrator

  18 Sty 18 o 09:42

 4. Ta ulubiona czynność właśnie pozbawila mnie najniższej krajowej której szanowny komornik nie chce zwrócić

  Wiki

  31 Maj 19 o 13:33

 5. Jak to nie chce zwrócić, jakie jest jego stanowisko w tej kwestii? Nie ma prawa zabrać wynagrodzenia które jako wolne od zajęcia zostało przelane na konto dłużnika.

  admin

  Administrator

  31 Maj 19 o 13:51

Skomentuj